Утеплення металевих дверей

117

Утепление металлических дверей

Утеплення металевих дверей необхідно для того, щоб температура в оселі була вищою, комфортнішою для перебування і для того, щоб заощадити на обігріві приміщення.

 

Важливість утеплення металевих дверей


Утеплення металевих дверей - дуже важливо. Метал має високу теплопровідність. Такі двері моментально охолоджується, якщо в під'їзді / на вулиці холодно, і проводить цей холод в приміщення. Через різницю температур всередині житла і зовні на металі з'являється конденсат, який з часом псує поверхню.

   

Металеві двері без обшивки нещільно прилягає до дверної коробки, так як за нормами потрібно залишати зазор 0,5 см. Це відстань що дозволяє холодним потокам повітря проникати в житло.

 

Особливості утеплення металевих дверей

 

Як здійснити утеплення металевих вхідних дверей? Це питання виникає досить часто. Утеплення металевих дверей має свої особливості. Для обшивки використовують плити. Пінопластові / полістиролові плити - надійний матеріал для утеплення. Пінопласт має бульбашкову структуру, внутрішні порожнини заповнені повітрям. Полістирол за структурою схожий, але заповнений азотом. Полістирол дорожче, але як матеріал більш практичний: не горить, не зношується. Ці види плит виробляються різної товщини, при зволоженні не деформуються.

   

Волокнисті плити не горять та ізолюють звуки. Легко використовуються для утеплення металевих дверей: без проблем кріпляться до поверхні і вміщються в отворі. Недолік: матеріал не можна мочити, так як при попаданні рідини такі плити зменшуються в об'ємі і втрачають свої властивості. Таке трапляється при постійній появі конденсату, якщо в приміщенні тепло, а зовні холодно. Застосовується в будинках, де під'їзди опалюються.

   

Порядок роботи:

 

1. Зніміть з дверей всі деталі: ручку, вічко, замок.

2. З сухого бруска зробіть каркас для майбутнього утеплювача. Бруски кріпляться саморізами по периметру двері і кілька рейок поперек поверхні. Металевий лист залишається цілісним, кріплення робите на виступаючі елементи. Ширина бруска повинна відповідати виступаючим елементам на дверях.

3. Відміряйте і виріжте ізоляційні плити, щоб вони лягли між брусками з мінімальним зазором.

4. Змастіть поверхню дверей клеєм суцільним шаром або смугами.

5. Приклейте утеплювач.

 

Після висихання клею виконують оздоблення дверей деревом або штучною шкірою.

Для утеплення дверної коробки металевих дверей по всьому периметру коробки приклеюють полімерну стрічку або ущільнювач для дверей.

    

Фахівці рекомендують використовувати прогумований ущільнювач пірамідальної форми. Він має самоклейку основу. Завдяки цьому матеріалу двері щільніше притискаються до коробки. Звукоізоляція буде ще якіснішою, закриються всі наявні дрібні зазори.


Поділитися

Назад до списку

Вгору