Таємниці червоних дверей Європи

786
logo
Таємниці червоних дверей Європи фото

Яскраво забарвлені вхідні двері надають будь-якому будинку яскравість і відразу додають йому додаткову індивідуальність.

Дивлячись на парадний вхід з дверима червоного кольору, спершу припускаєш, що домовласникам просто подобається цей колір і ніколи не замислюєшся про те, який меседж він може передати крім як звернути на себе увагу.

Таємниці червоних дверей Європи фото

Але, як і більшість речей, цей міні-макіяж насправді має більш глибоке значення. Прямо зараз ми й дізнаємося топ поширених причин, через які люди можуть пофарбувати вхідні двері в червоний колір. Але, безумовно, ніхто не виключає варіанту, що просто була зайва банка червоної фарби, що лежить поруч, і їм стало нудно якось одним днем ;)

Значення червоних дверей в світі

1. Червоні двері в фен-шуй

У фен-шуй червоні вхідні двері означають одне «ласкаво просимо». Як доречно для самого першого контакту з відвідувачами! Напевно не можна придумати кращого повідомлення, яке може говорити голосніше, ніж «вітальний» дверний килимок.

Адже однією з кращих якостей, якою може володіти будинок - це бути гостинним, аби гості відчували себе як вдома і знали, що для їхнього від'їзду немає граничного терміну. Просто дивлячись на червоний колір, відчуваєш ці самі почуття: тепло, затишок і красу.

Червоні двері Китаю фото

2. Стародавня американська традиція дверей червоного кольору

Слідуючи тими самими меседжами про гостинність, у ранній американській традиції двері, пофарбовані в червоний колір, були знаком мандрівникам, про те, що будинок був безпечним і гостинним місцем для відпочинку. Це виключило б гру в здогади, бо вони знали, що можуть залишитися там на ніч. Вони могли припаркувати свого коня і насолоджуватися спокійним і безпечним відпочинком вночі.

Червоні Америки фото

3. Шотландська традиція червоних парадних дверей

Зовсім недавно деякі домовласники, особливо в Шотландії, фарбували вхідні двері в червоний колір, аби показати, що вони виплатили іпотеку. Навіть якщо не всі знали про це приховане значення, принаймні, це змушувало самих домовласників посміхатися, коли вони бачили свої вхідні двері.

Червоні двері Шотландії фото

4. Значення червоних дверей в Англії

Колись червона фарба була однією з найдорожчих у світовій торгівлі, адже на ній була монополія Туреччини.

Демонстрація одягу, килимів, меблів і предметів інтер'єру червоного кольору означала силу в Європі. Наприклад, британські солдати були одягнені в яскраво-червоний колір, щоб показати могутню силу і багатство корони. А вхідні двері демонстрували багатство сім'ї, яка мешкає за ними.

Червоні двері Англії фотоНазад до списку

Вгору