Металеві вхідні двері: класи та характеристики

589

Металлические-входные-двери-классы-и-характеристики


У цій статті розглянемо, які існують класи вхідних дверей, характеристики вхідних дверей та інші нюанси. Вхідні металеві двері - це майже 100% гарантія безпеки і внутрішнього спокою для господарів будинку або нежитлового об'єкта з цінним вмістом. Саме тому при підборі вхідних дверей необхідно враховувати міцність, якість, термін експлуатації та багато інших важливих характеристик, які забезпечать вам ту саму безпеку.

 

Які є характеристики вхідних дверей


Одним з найважливіших параметрів є технічні характеристики вхідних дверей.

 

Металеві вхідні двері, характеристики, класи:

 

1. Безпека - найважливіший показник якості;

2. Естетичність - крім безпеки, вхідні двері повинні гармонійно поєднуватися з внутрішнім інтер'єром квартири;

3. Надійність - ця характеристика визначається великим терміном експлуатації;

4. Комфортність - будь-які вхідні металеві двері повинні захищати квартиру від небажаних звуків і від зовнішніх пошкоджень.

 

Клас захисту вхідних дверей

   

Такий параметр як клас захисту вхідних дверей можна розділити на 5 категорій. Чим ближче до цифри 5, тим вища безпека і поєднання всіх необхідних характеристик в одному. Зараз ми трохи поговоримо про кожен клас дверей.

 

1 клас:

 

Ці двері небажано встановлювати, як вхідні, так як вони дуже дешеві і абсолютно ненадійні. Наприклад, якщо кинути в них цеглину з усієї сили, то можна проломити їх.

 

2 клас:

 

Більш безпечний варіант, який підійде для установки в офіси або оптові бази, торгові приміщення.

 

3 клас:

 

Двері 3-го класу захисту називають броньованими дверима, так як для злому такої системи знадобиться потужний електричний інструмент і значний проміжок часу. Їх можна встановлювати в житлові приміщення, як класичні вхідні двері.

 

4 клас:

 

Двері 4-го класу захисту ідеально підійдуть для забезпечення значної безпеки особливо важливих місць. Наприклад, банк або фінансове відділення.

 

5 клас:

 

Такі двері супер-безпечні та комфортні. Вони повністю виправдовують свою вартість і зламати їх практично неможливо, так як вони неймовірно стійкі до всіх зовнішніх впливів.

 

У цій статті ми обговорили всі параметри, які мають металеві двері вхідні, характеристики і класи. Тепер кожному з вас стане набагато легше правильно обрати металеві вхідні двері.


Поділитися

Назад до списку

Вгору