Коли двері не плачуть. Або вхідні двері з терморозривом

1855
logo

Вхідні двері з терморозривом - спецпропозиція від "Двері Білорусії"
Безперечно, вхідні металеві двері в першу чергу покликані захищати квартиру і будинок від проникнення, володіючи підвищеними характеристиками надійності і забезпечувати безпечне проживання.

Але на цьому призначення якісних зовнішніх дверей не завершується. Не менш важливими характеристиками вхідних дверей є шумо- і теплоізоляція. Але далеко не всі двері можуть забезпечити весь цей перелік, і тоді проживання в будинку стає некомфортним.

У зимовий період особливо жителі приватних будинків стикаються з промерзанням дверей. Адже навіть не дивлячись на те, що двері здатні проводити тепло, перебуваючи на вулиці в морозну погоду, вони починають пропускати і холод

Трохи фізики:

Конструкція дверного полотна, перебуваючи під впливом двох різних температур, холоду і тепла, прагне їх зрівняти. Але не завжди можливості двері дозволяють протистояти сильним морозам. Дверне полотно, згідно із законами фізики, пітніє і починає промерзати, з'являється полій, який згодом провокує появу іржі. Після конструкція дверей стане і зовсім ненадійною.

Промерзшие входные двери фото

Раніше, для позбавлення від криги на вхідних дверях доводилося встановлювати додаткові двері для підняття температури в коридорі або тамбурі, а також використовувати підігрів повітря, що було некомфортним і дуже витратним методом.

Саме тому їм на зміну прийшли вхідні двері з терморозривом.

Що таке двері з терморозривом?

Терморозрив - це багатошаровий ізоляційний утеплювач, який виключає появу конденсату, а значить й обмерзання.

Завдяки терморозриву тепер не страшні

- ускладнення при вході або виході з будинку через наявність раніше двох дверей; 

- особливі вимоги до ширини стін, в яку монтувалися подвійні двері; 

- втрата простору за рахунок додаткового облаштування тамбура або коридору.

Крім того терморозрив забезпечує й високу звукоізоляцію.

Таким чином, вхідні металеві двері з терморозривом вже стали необхідністю для приватного будинку.

Наші двері не плачуть. Або де купити двері з терморозривом?

Технологія використання ізолюючого матеріалу при виробництві дверей з терморозривом в компанії "Двері Білорусії" присутня як в дверному коробі, так і в дверному полотні, що вдвічі зберігає тепло в приміщенні.

Вхідні двері з терморозривом компанії Двері Білорусії схема

Короб вхідних дверей складається з двох частин, між якими використовується шар пробкового дерева, що забезпечує ізоляцію внутрішньої сторони конструкції від зовнішньої, і теплоізоляційної фольги, що працює за принципом термоса та зберігає тепло. У самому ж полотні дверей присутній також і широкий шар мінеральної вати крім ізоляційних матеріалів.

Завдяки використанню декількох шарів теплоізолюючих матеріалів, товщина коробки і полотна більше, ніж в стандартних моделях, і складають 145 мм і 90 мм відповідно.

Двері з терморозривом від компанії "Двері Білорусії" принципово новий підхід розробки вхідних дверей і вже доступні до замовлення для всіх представлених моделей вхідних дверей в Преміум сегменті.

Нагадаємо, вхідні двері з преміум сегменту передбачають комплектацію потрійним ущільнювачем, надійною замковою системою, які забезпечують максимальну надійність і захист від злому і призначені для тих, хто цінує технічні характеристики дверей і їх високу ступінь надійності.

Купити вхідні двері з терморозривомНазад до списку

Вгору