Як відрегулювати вхідні двері

139

регулировка-входной-двери

Багато хто задається питанням: "Як відрегулювати вхідні двері?". Відповідаючи на це питання, потрібно пам'ятати, що для того, щоб відрегулювати вхідні металеві двері, необхідно спочатку придбати якісні двері перевіреного виробника.


Як правильно відрегулювати вхідні двері?

 

Для того, щоб знайти відповідь, як відрегулювати вхідні металеві двері, в першу чергу потрібно уважно поставитися до вибору.


Як і будь-яка конструкція орного типу, двері складаються з короба та дверного полотна. Рама кріпиться в отвір, полотно - одне або декілька, вішаються на петлі. Згідно з вимогами безпеки, а також для підвищення міцності оснащуються замками різного ступеня взломостойкості.

 

Сталева коробка з гнутого профілю вважається більш міцною. У звареної конструкції слабкою ланкою є шов, тому ця рама використовується для полегшеної конструкції - в будівлі, як міжкімнатні двері.


Поради по регулюванню вхідних дверей

 

Як відрегулювати вхідні двері, практичні поради:

 

1. Очистити механізм;

2. Потрібно трохи послабити середні петлі, після чого необхідно відтягнути полотно і притиснути його до дверної коробки;

3. Далі потрібно підкрутити гайку, в той же час рухати металеве полотно то вправо, то вліво. Це робиться для того, щоб механізм прийняв правильне положення, яке буде відповідати за якісну роботу;

4. Якщо після всіх перерахованих вище пунктів скрип зник, то можна затягувати гвинти;

5. Якщо полотно досі скрипить, то регулювання дверних петель необхідно проводити знову, але тепер для верхнього і нижнього механізму.

 

Дані поради допоможуть вам швидко знайти відповідь на питання: "Як відрегулювати вхідні двері?". Якщо при самостійному ремонті вхідних дверей у вас нічого не вийшло, то краще звернутися в спеціалізовану компанію, в якій вам виконають повноцінний, якісний ремонт.

  

При неправильному регулюванні механізмів можна пошкодити деякі деталі дверей, які в наслідку будуть заважати роботі механізму, навіть, якщо раніше причина поломки була зовсім іншою.

 

Сподіваємося, що дана стаття виявилася вам корисною і досить інформативною. Запам'ятайте, що при правильному підході, ви зможете самостійно впоратися навіть з регулюванням дверей. Хоча, цей процес не можна назвати простим.


Поділитися

Назад до списку

Вгору