Яскраві двері Одеси

259
logo

Яскраві двері Одеси фото

Погодьтеся, що в кожній подорожі особливу увагу привертає архітектура міст, і в даній статті ми розповімо про старовинну архітектуру Одеси, куди є привід відправитися на вихідних.

Більшість цих дверей, як і будинки, які вони прикрашають, побудовані ще в позаминулому столітті, і були справжнісінькою візитною карткою будинків художників, письменників, нотаріусів, які проживають в Одесі.

Багато з них встигли стати й екранними героями знайомих нам всім фільмів, адже саме вони здатні передавати атмосферу вулиць минулих часів.
 

Проект 1000 дверей


Однак не всім дверям пощастило зберегти свій початковий вигляд. Деякі двері встигли зноситися, деякі встигли стати непотрібними...

На допомогу таким старовинним дверям прийшов проект "1000 дверей", мета якого повернути колишній красивий вид, зберігши історію і оригінальність.

Старовинні двері Одеси фото

Ідея такого благого заняття прийшла після успішно реалізованого досвіду у Львові та Івано-Франківську. І з 2018 року схожий проект з'явився і в Одесі.

Старовинні двері Одеси фото

Кожна з таких дверей, що отримала друге життя, воістину дітище для реставраторів і активістів. І це справа отримує все більший і більший відгук серед жителів міста. Для залучення уваги активістами був створений загальноміський флешмоб, а також фотопроекти, розкриває красу дверей як справжніх творів мистецтва.

Для шанувальників дверей і туристів міста навіть створили спеціальну карту, щоб кожен зміг простежити за перевтіленням вуличних дверей и воріт міста.

Тільки уявіть, наскільки красивим і яскравим вийде туристичний маршрут після повної реставрації дверей в майбутньому.

Будемо раді бачити і ваші фотознімки дверей з подорожей, не забувайте публікувати їх з хештегом #DvB_travelНазад до списку

Вгору