Зламостійкість вхідних дверей

1818
logo

Зламостійкість вхідних дверей

Зламостійкість вхідних дверей– важливий параметр, який повинен бути врахований при покупці. Вхідні двері, стійкі до злому, і являють собою конструкцію, що забезпечує захист приміщення від проникнення посторонніх. Зламостійкі вхідні двері відрізняються від звичайних за багатьма технічними параметрами. Залежно від класу стійкості до злому, вироби можуть протистояти застосуванню грубої сили різний час. Двері можуть протистояти лому, болгарці та іншим інструментам. Крім того, ці конструкції мають усилені зовнішні накладки, які стійкі до застосування ріжучого інструменту та агресивних речовин.


В якості додаткового захисту в зламостійких конструкціях встановлюються надійні замки. Зазвичай це замки сувальдного і циліндрового типу, захищені спеціальними накладками. Взламостійкість вхідних дверей обумовлюється і наявністю таких складових, як антизрізи. Ця деталь не дозволяє легко демонтувати дверне полотно, навіть якщо вдалося зрізати або збити дверні петлі.


Класи стійкості до злому


Стійкість дверної конструкції до злому визначається класами:


  • 0 - нижчий клас взламостойкості дверних конструкцій. Двері не підходять в якості вхідних. Можуть використовуватися як міжкімнатні в квартирах або кабінетах.
  • 1 клас - сталеві двері, які може протистояти злому деякий час. Відкрити двері можна без спеціального інструменту, але із застосуванням фізичної сили. Цей клас дверей підходить для невеликого бюджету. Проте додатково рекомендується встановити сигналізацію.
  • 2 клас - двері, які можна зламати тільки при наявності спеціального інструменту. Вважається оптимальним варіантом для установки в квартирі. Відрізняється хорошою теплоізоляцією і звукоізоляцією. Не підходить в якості вхідних дверей в приватному будинку або котеджі.
  • 3 клас - надійна конструкція, здатна протистояти грубому злому протягом 30 хвилин. Вважається оптимальним поєднанням охоронних і естетичних якостей. Має не дуже велику вагу, що дозволяє безперешкодно використовувати конструкцію всім членам сім'ї, навіть дітям.
  • 4 клас - двері сейфового типу. Це зазвичай броньовані двері. Дверне полотно відрізняється великою товщиною, що робить необхідною установку спеціалізованої замкової системи.


Обираючи, які саме вам необхідні зламостійкі вхідні двері, слід ураховувати додаткові параметри. До них відносяться: район, будинок або квартира, наявність системи відеоспостереження, охорони в під'їзді або котеджному селищі та інші.


Додаткові параметри, які впливають на зламостійкість дверей


Великий вплив на взламостійкість дверної конструкції надає термін її служби. Наприклад, стандартні сталеві двері встановлюється на строк не більше 15 років. Після закінчення цього терміну рівень взламостійкості конструкції може істотно знизитися.


На стійкість до злому також впливає ймовірнісний аспект. Наприклад, якщо ви оберете двері невисокого класу стійкості, так як ваш будинок обладнаний системою відеоспостереження та сигналізації, а система захисту дасть збій. Ваш будинок стане легкодоступний зловмисникам.


Тому обираючи клас вхідних дверей, потрібно враховувати деякий запас міцності. Придбати вхідні металеві двері 3-го класу взламостійкості сучасного дизайну за доступною ціною Ви можете в фірмових салонах «Двері Білорусії», де Вам також порадять, якою бригадою фахівців може бути забезпечена професійна установка вхідних дверей.Назад до списку

Вгору