Вхідні та міжкімнатні двері в одному дизайні

777
logo
Компанія «Двері Білорусії» пропонує покупцям широкий вибір вхідних металевих дверей, міжкімнатних дерев’яних дверей та дверей спеціального призначення (протипожежних або вологостійких) в одному дизайні. 

Вхідні та міжкімнатні двері торгової марки «Двері Білорусії» в одному дизайні

Ця можливість дозволяє споживачеві створити єдиний правильний інтер’єр, при облаштуванні будь-якого приміщення. Щоб замовити двері в єдиному дизайні, необхідно звернутися в будь-який фірмовий салон Двері Білорусії.


При ремонті у будинку або квартирі, хочеться, щоб все було ідеально. Справа в тому, що в сучасному дизайні квартир часто можна спостерігати невідповідність за стилем, пов'язане саме з дверними конструкціями. Відбувається це тому, що не пов'язані між собою виробники дверей в Україні та за кордоном за роки своєї діяльності розвивали модельний ряд по-своєму.


Тому й маємо різні погляди різних дверних фабрик на те, якою має бути продукція, призвели до того, що у споживачів виникає ряд проблем з вибором дверей. Буває дуже складно підібрати вхідні та міжкімнатні двері в одному стилі, дизайні - так, щоб вони поєднувалися між собою. Це призводить до того, що покупець змушений бігати по різних магазинах, шукати схожі між собою вхідні та міжкімнатні двері.

 

Компанія «Двері Білорусії» вирішила цю проблему. Маючи власні фабрики, кожна з яких використовує сучасні технології і спеціалізується на виготовленні ряду моделей дверей, компанія виробляє вхідні та міжкімнатні двері в одному дизайні, а також двері спеціального призначення (протипожежні, димонепроникні, вологостійкі, звукоізоляційні і ін.). Тобто, можна до вхідних металевих дверей ТМ Двері Білорусії підібрати міжкімнатні двері цієї ж торгової марки і навпаки. Причому будуть збігатися всі важливі характеристики, що впливають на єдність композиції: колір, малюнок, форма, конструктивні особливості. Наприклад, вхідні двері «Вена» (Відень) представлені в асортименті продукції ТМ «Двері Білорусії» разом з міжкімнатними дверима «Вена»  в єдиному стилі,...


Вигоди для споживачів:


Двері для будь-якого об'єкту (будинку, офісу, квартири) можуть бути куплені в одному місці в найближчому салоні Двері Білорусії. Це очевидна економія часу. Тільки в Україні - працюють 135 фірмових салонів Двері Білорусії.


Двері виконані в одному дизайні. За кольором, відтінком, дизайном вони будуть збігатися. Навіть в тому випадку, якщо вхідні двері будуть куплені на рік раніше міжкімнатних дверей. Більше не буде ніяких додаткових витрат на зайві міжкімнатні двері, як це було раніше (куплені в різний час двері істотно відрізнялися одна від одної). Після покупки вхідних дверей споживачеві доводилося купувати ще одні міжкімнатні двері, які встановлювалися безпосередньо за вхідними дверима, щоб досягти єдиного стилю приміщення (коридору, холу) разом з іншими міжкімнатними дверима. Завдяки продуманому дизайну продукції ТМ «Двері Білорусії» тепер цього робити не треба, що означає очевидну економію коштів споживача.


Будь-яке приміщення, будь-яка будівля починається з дверей, а естетично привабливе починається з дверей ТМ «Двері Білорусії».

Назад до списку

Вгору