Вхідні двері зі склопакетом: міфи і спростування

2311
logo
Вхідні двері зі склопакетом фото

Вхідні двері зі склопакетами відносяться до особливого виду, який багатьох змушує замислитися або ставитися досить акуратно до покупки подібного роду дверей.

Сьогодні в даній статті ми перерахуємо основні міфи, пов'язані з вхідними дверима зі склопакетами, які змушують ставитися до них з пересторогою.

Вхідні двері зі склопакетом: міфи і спростування

Отже, почнемо по порядку.

Перший міф пов'язаний з тим, що деякі переконані в тому, що двері зі склом повинні бути встановлені лише всередині приміщення, а ніяк не бути на сторожі безпеки.

Але справа в тому, що металеві вхідні двері зі склопакетом надають не меншу безпеку і надійність, ніж моделі дверей без скляних вставок.

Вхідні двері зі склопакетом фото

До речі, щодо типів скла, яке використовують при виробництві таких вхідних дверей. Ніяких тендітних стекол при виробництві вхідних дверей не може бути використано, тільки надійні і міцні види скління.

При виготовленні бюджетних моделей використовують скло триплекс, покритого противовзломной плівкою.

До найбільш популярних видів скла відносять загартоване, а для максимального рівня антивандального захисту використовують броньоване.

Другий міф пов'язаний із сумнівами з приводу шумо- і теплоізоляції.

Вхідні двері зі склопакетом фото

Як і при виготовленні стандартних вхідних дверей без будь-яких вставок, до питання герметичності дверей зі склопакетом підходять не менше відповідально. Склопакет для дверей з повітряним прошарком, такий же, як і для металопластикових вікон.

Для підвищення протизламних характеристик саму конструкцію позбавляють від щілин і зазорів, тому з приводу рівня теплоізоляції можна не турбуватися.

Вхідні двері зі склопакетом фото

Грунтуючись на вищесказаному, можна стверджувати, що скляні вставки несуть не тільки декоративну функцію, а й практичну - не поступаючись в надійності і міцності.

Де купити вхідні двері зі склопакетом?

В асортименті вхідних дверей для будинку компанії "Двері Білорусії" представлені моделі дверей з склопакетом та ковкою.

Конструкції полотна Флора дуже приваблива, що дозволяє використовувати дану модель для котеджів. Кований декор надає оригінальний зовнішній вигляд дверей і додатковий захист від незваних гостей.

Конструкція полотна Модерн відноситься до суворих дизайнерським рішенням. Правильна симетрія, чіткі лінії і форми, а також ударостійкість і безпасность - це далеко не всі переваги даної моделі. Полотно дверей є до замовлення під фарбування - такі двері мають підвищену зносостійкість, саме тому прекрасно підходять для зовнішнього використання.


Назад до списку

Вгору