Види вхідних дверей

2242
logo

Vidyi-vhodnyih-dverey.jpg


Вхідні двері – обличчя будинку. Щоб воно було приємним господарям і гостям,  потрібно знати, які види вхідних дверей бувають. Вхідні двері діляться на види в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені, експлуатаційних характеристик і конструкційних особливостей.


Характеристики якісних вхідних дверей


Незалежно від того, які види вхідних дверей ви виберете для будинку, вони повинні задовольняти ряд вимог. 


Вхідні двері повинні:


  • Забезпечувати високу ступінь захисту будинку. Бути стійкими до механічних впливів різного походження і сили. Система захисту від інтелектуального злому буде перевагою.
  • Бути естетичними і гармонійно вписуватися в загальний дизайн приміщення.
  • Мати систему контролю доступу (вічко, камера спостереження)


Коли всі вимоги до якісних дверей враховані, слід перейти до пошуку відповіді за питання, які бувають вхідні двері.


Види вхідних дверей


Варіанти вхідних дверей виробляються з наступних матеріалів:


  • Метал.
  • Деревина.
  • Пластик.
  • Алюміній.
  • Скло.


Поширеним видом вважаються металеві двері. Вироби з цього матеріалу вибирають господарі заміських будинків,  котеджів. Адже метал – символ міцності і надійності. Друге місце за ступенем популярності займає дерево. Вхідні двері з дерева рідко зустрінеш в заміських будинках, але їх часто використовують в квартирах. Це двері не з чистого дерева, а частіше вони мають металевий каркас, а зверху дерев’яну накладку  . Типи вхідних дверей з інших матеріалів використовуються в будівництві будинку дуже рідко. Наприклад, алюмінієві двері встановлюють в гаражах.


Вхідні двері відрізняються не тільки за матеріалом виготовлення, а й за призначенням. Виділяють куленепробивні конструкції, протиударні, протипожежні, звукоізоляційні, броньовані моделі.


Вхідні двері відрізняються за типом відкривання. Є розпашні та роздвижні конструкції. В залежності від кількості створок, двері бувають одностворчаті, двостворчаті, півторастворчаті.


При покупці вхідних дверей крім типу, необхідно вибрати дизайн, оформлення, додаткові комплектуючі та захист. Від цих параметрів буде залежати як зовнішній вигляд виробу, так і його функціональні особливості, довговічність. Важливо обрати надійний і функціональний замок із захистом від злому.


Купити вхідні та міжкімнатні двері сучасного дизайну за оптимальною ціною Ви можете в фірмових салонах «Двері Білорусії», де Вам також порекомендують, якою бригадою фахівців може бути забезпечена професійна установка дверей.


Назад до списку

Вгору