Види металевих дверей

630
logo

виды-металлических-дверей

Залежно від призначення існують різні види металевих дверей. Класифікація можлива і за параметрами ступенів захисту, по декоративній обробці, за конструкційними відмінностями. При виборі дверей за своїми потребами бажано враховувати всі наявні особливості.


Класифікація за призначенням


Металеві двері незамінні для гарантування безпеки приміщення від стороннього проникнення. Їх використовують скрізь: у величезних складських приміщеннях, квартирах,  вхідні двері в будинках. Умови експлуатації у всіх випадках різні. Тому існують такі види металевих дверей: технічні, побутового призначення (квартирні) і парадні.


Найбільш складні вимоги висуваються до технічних дверей. Важкі погодні умови, температурні перепади, підвищений клас захисту вимагає особливих сплавів, посиленого антикорозійного покриття, в деяких випадках, бронювання.


Технічні двері підрозділяються на наступні види:


1. Тамбурні, що відносяться до економ-класу.

2. Двері з протипожежним захистом.

3. Двері, які використовуються для під'їздів, горищ, підвалів.

4. Спеціального призначення, покликані оберігати приміщення, які потребують особливого контролю. Це каси, склади особливо цінних предметів, архіви, сховища.


Двері побутового призначення або квартирні


Найбільш затребуваний клас металевих дверей. Їх використовують в квартирах, офісах, інших житлових приміщеннях. Цінова категорія - середня. Клас захисту коливається від помірного до високого.


У характеристиках обов'язково присутній високий ступінь шумо- та теплоізоляції. Вартість залежить від ступеня захисту і декору. Такі види металевих дверей можуть відноситься як до економ класу, так і до бізнес класу.


Існує 13 класів захисту металевих дверей. Побутові дверні конструкції зазвичай мають четвертий клас. Захисні функції забезпечуються за рахунок бронювання, додаткових ребер жорсткості, установки протизнімних штирів.


Парадні види вхідних металевих дверей мають ексклюзивну конструкцію і неповторний декор. Їх використовують для оформлення дверних отворів різних статусних приміщень. Можуть складатися з двох або трьох полотен. Декоруються кованими елементами, скляними вставками, вітражами. Клас захисту підвищений.


Назад до списку

Вгору