Установка вхідних дверей

1834
logo

установка входных дверей


Монтаж вхідних дверей це відповідальний процес, який можна виконати самостійно або звернутися до фахівців. Відповідно, монтаж дверей самостійно не передбачає додаткових витрат, чого не скажеш про другий спосіб. Однак якщо у вас немає чіткого уявлення встановлення дверей і досвіду подібних робіт, цю справу краще все ж довірити професіоналам.

Особливості монтажу

Існує декілька основних способів встановлення вхідних дверей. Для проведення робіт по монтажу необхідні наступні інструменти:

  • Перфоратор

  • Рівень

  • Рулетка

  • Молоток, кувалда

  • Болгарка

  • Сокира, пила


Набір інструментів може видозмінюватися. Це залежить від того, чим саме буде заповнюватися простір між дверною коробкою і стінами. Заповнювати простір можна монтажною піною або ж цементним розчином. Щоб закріпити двері використовують анкерні болти.

Основні етапи монтажу вхідних дверей

Установка вхідних дверей включає в себе три основні етапи.

Перший етап - демонтаж старих дверей.

Другий - підготовка отвору.

Третій - установка дверей.

На першому етапі потрібно зняти з петель старі двері або відкрутити петлі разом з дверним полотном. Далі виконується демонтаж дверної коробки.

Потім йде етап підготовки отвору для установки нових дверей. Потрібно видалити з отвору залишки штукатурки та теплоізоляції, цвяхи. Вхідний отвір обов’язково повинен бути ширшим за металеві двері, по висоті – на 25 мм, по ширині – на 50 мм. Якщо ви не зовсім вірно виконали розрахунки і отвір вийшов занадто широким, його рекомендується звузити. Зробити це легко за допомогою цементного розчину.

Завершальним і найважливішим етапом у встановленні вхідних дверей - безпосередньо монтаж самих дверей. Цей етап розпочинається з  монтажу дверної коробки. Її потрібно закріпити в дверному отворі. Потім пробурити отвори в стіні глибиною 20 см. В отвори вставити анкерні болти, які потрібно закрутити. Голівки болтів ховаються під заглушками. Далі навішується полотно, встановлюється вся необхідна дверна фурнітура. Після того як встановлені всі комплектуючі, двері слід перевірити. Потрібно декілька раз відкрити і закрити двері, перевірити замок. Для прискорення і полегшення процесу використовують монтажну піну. Після висихання піни залишається надати нормальний естетичний вигляд внутрішній частині дверного отвору.

Купити вхідні двері Ви зможете у фірмових салонах «Двері Білорусії».

Назад до списку

Вгору