Топ 12 питань про вхідні двері

1119
logo

Топ 12 питань про вхідні двері
Дана стаття присвячена новому відео, в якому співзасновник компанії "Двері Білорусії" Ігор Турцевич підготував відповіді на топ 12 питань про вхідні двері, що найбільш цікавлять клієнтів нашої мережі дверних салонів.

1. Як вибрати вхідні двері?

Вхідні металеві двері необхідно вибирати з позиції надійності. Адже їх головне завдання запобігти незаконному потраплянню в житло, надати затишок і забезпечити захист і безпеку проживання.

2. Якими повинні бути двері?

Безумовно, головною відповіддю на це питання стане наступна - вхідні двері повинні бути надійними. Саме тому при виборі вхідних дверей варто звертати увагу на її конструкцію. Чим міцніше конструкція тим надійніше двері.

3. Як встановити вхідні двері?

Установка вхідних дверей - процес трудомісткий, тому вимагає не тільки багато часу, спеціальних знань і набору інструментів. Більш того, вхідні двері важать близько 100 кг. Самостійно встановити вхідні двері без досвіду завдання зовсім не з легких, тому рекомендуємо звертатися до досвідчених фахівців.

Купити вхідні двері для квартири і будинку Україна

4. Скільки коштують хороші вхідні двері?

Асортимент вхідних дверей виробництва "Двері Білорусії" є градацію дверей за ціновими сегментами, а саме:

- стандарт сегмент;

- середній сегмент;

- преміум сегмент.

Вхідні двері, відносяться до перелічених вище цінових сегментів, відрізняються між собою особливостями конструкції, характеристиками ущільнювачів і системою замків.

Вартість міцних якісних дверей з необхідним функціоналом становить в середньому 12-15 тис грн.

5. Чим відрізняються вхідні двері?

Як вже було сказано раніше, вхідні двері відрізняються між собою конструктивом і товщиною металу. Відсутність металу прямо пропорційно зменшує ступінь захисту, що надається дверима.

Також вхідні двері відрізняються між собою дизайном і призначенням: вхідні двері для квартири і для будинку. Перші виготовляються з внутрішніми накладками, виконаними з МДФ, які можуть бути виконані такого самого стилю, що й міжкімнатні двері з асортименту "Двері Білорусії", другий тип дверей обтягнуті міцною плівкою - спеціальної для зовнішнього використання.

6. Чим заповнюють вхідні двері?

Внутрішнє наповнення якісних вхідних дверей являє собою мінеральну вату.

7. Куди повинні відкриватися вхідні двері?

За правилами евакуації, вхідні двері повинні відкриватися назовні.

Вхідні двері купити Україна

8. Скільки важать вхідні двері?

Вхідні двері важать від 70 кг.

9. Коли потрібно встановлювати вхідні двері?

Встановлювати вхідні двері потрібно на зорі ремонту. Весь подальший ремонт піде після установки.

10. Який ущільнювач краще?

Існує кілька типів ущільнювачів. Гумовий - один з недорогих варіантів і здатен прослужити не більше 5-7 років.

Для дверей виробництва "Двері Білорусії" використовується поліуретановий - він дорожче і здатен забезпечити тривалий термін служби дверей.

11. Які замки краще ставити?

Сучасний вибір замків також радує різноманітністю, як вітчизняного виробництва, так і зарубіжного. Але все ж не рекомендуємо економити на замках, адже в їх вартість входить також і гарантія від виробника.

12. Чому "пітніють" вхідні двері?

Дешевим вхідним дверям, які не здатні забезпечити терморозрив, характерно таке поняття як точка роси. Саме тому в зимовий сезон двері не здатні забезпечити герметизацію, затишок і тепло, створюється конденсат, який перетворюється в полій.

В асортименті "Двері Білорусії" з'явилися вхідні двері з терморозривом.

Що ж, ось і відповіли на ТОП 12 питань про вхідні двері, які виникають у майбутніх покупців. коротке відео про вхідні двері з найстислішій корисною інформацією.

Приємного перегляду.


Назад до списку

Вгору