Солодкі двері. Або ідеї до Дня торта

409
logo
Торти двері фото


20 липня - свято не просто ласунів, а самих справжніх поціновувачів кондитерського мистецтва.

І в даній статті ми розкриємо причину існування даного свята, а також зуміємо надихнути яскравими і оригінальними ідеями, безумовно, не без допомоги дверей.

Цікаві факти про День Торта

Торти на новосілля з дверима фото


Одним з головних героїв кожного свята є торт, а що, якщо сам торт стане винуватцем урочистостей? Так і був створений Міжнародною День Торта в 2011 році.

Як бачимо, насправді це зовсім молоде свято і має більш глибокий зміст, ніж той, який криється в його назві - це свято присвячене миру і дружбі між людьми.

А відзначити його зовсім не складно, достатньо підтримати ініціативу і прийти до друзів або близьких з тортом, власне й девіз свята саме так і звучить "Я прийду до тебе з тортом", адже саме так і треба святкувати дружбу.

Торти як окреме мистецтво

У виготовленні тортів завжди було приховано щось цікаве і оригінальне, що змушує створювати радісний настрій. А ідей для натхнення просто незліченна кількість. Але саме деяким ми і присвятимо цей абзац.

Предметом натхнення при створенні тортів можуть послужити вхідні двері, такі ж гарні і яскраві, як і насправді.

Торти за мотивами відомих фільмів

Торти за мотивами відомих фільмів фото


Світові твори кіноіндустрії також внесли свій вклад в кондитерську справу. Тепер у творців тортів, тістечок, пряників поповнився список ідей завдяки мультфільму "Корпорація монстрів", де двері були своєрідними порталами в світ людей, серіалу "Друзі", де веселу атмосферу головних героїв зберігали фіолетові двері, а також трилогія "Хоббіт", в якій головні герої жили за оригінальними круглими вхідними дверями.

І тепер всі ці прообрази стали головними героями сюжетів кондитерів.

Печиво двері Хоббіта фото

Ось, наприклад, цукрові печива «Володар кілець» - ідеальна закуска для вечірнього кіноперегляду.

Торти двері фото

Такі торти прикрашали святкові столи на корпоративних святах.

Торт двері для дитячого свята фото

А ці милі двері прикрасили торт на дитячому святі.

Як бачите, двері і в цей раз змогли надихнути своєю красою і оригінальністю на створення приголомшливих солодощів, наприклад як торт мрії.Назад до списку

Вгору