Регулювання вхідних дверей

1729
logo

Regulirovka-vhodnoy-dveri.jpg


Відчуваєте, що необхідне регулювання вхідних дверей? Дійсно, в процесі експлуатації дверей можуть виникнути складнощі, пов’язані з виходом з ладу деяких елементів. Справитися з проблемою можна самостійно, але спочатку необхідно вияснити, які несправності можуть виникнути в процесі експлуатації  та як з ними боротися.


Коли необхідно регулювання дверей


Відповідь на питання, як відрегулювати вхідні двері, ми починаємо шукати відразу після того, як помічаємо, що виріб працює якось не так. Часто причиною є неправильна установка дверного полотна, ще при монтажі. Але можуть бути й інші причини.


Коли необхідне регулювання вхідних дверей та які проблеми виникають частіше за все?

 
В процесі експлуатації часто виникають наступні неспраності:


  • Скрип, поява якого неабияк псує психіку домочадцям.
  • Поганий притвор, що призводить до постійного заїдання дверей.
  • Наявність щілини, і як наслідок постійні протяги.
  • Заїдання замку.


Вирішення проблем з експлуатацією


Ті, хто хоча б раз робив регулювання вхідних дверей, знають, що найбільш поширеною проблемою є скрип. Причиною появи неприємних звуків можуть бути петлі, вирішити цю неприємність допоможе гарне змащення. Однак не завжди причиною  є петлі, які потребують змащення. Також можуть забитися поверхні механізму, вирішення – продути його потоком повітря.


Якщо відповідь на запитання, як відрегулювати вхідні двері, пов’язана з поганим притвором, двері досить туго закриваються в перші дня експлуатації, рішення тут просте – потрібно просто почекати, поки розм’якшиться ущільнювач. Проблеми з притвором можуть також виникнути через те, що язичок не підходить за розміром до отвору. Можна попробувати відігнути пластину що фіксує. ЇЇ встановлюють під правильним кутом, що заздалегідь розраховується. Якщо причиною поганого притвору є знос ущільнювача, необхідно його просто замінити.


Ще однією причиною, по якій може знадобитися регулювання вхідних дверей, є неправильна робота замку. Він може заїдати. Якщо не вжити заходів, механізм може зовсім зламатися, і тоді на вас чекають серйозніші проблеми. Замок необхідно регулярно чистити і змащувати. Як це робити багато в чому залежить від виду замку. Циліндровий замок не потрібно змащувати, вірніше необхідно змащувати тільки ригель. Сувальдний замок можна змащувати за допомогою звичайного олівця. Потрібно зібрати трохи олівцевого порошку і засипати його в замок. Мастила в цьому випадку краще не використовувати, тому що воно призводить до ще більшого засмічення.


Купити вхідні та міжкімнатні двері сучасного дизайну за оптимальною ціною Ви можете в фірмових салонах «Двері Білорусії», де Вам також порекомендують, якою бригадою фахівців може бути забезпечена професійна установка дверей.


Назад до списку

Вгору