Оригінальні кафе з цікавими дверима або куди сходити на вихідних і не тільки

830
logo

Оригінальні кафе з цікавими дверима фото
Що найголовніше для будь-якого кафе - кожен скаже, що кухня. Але відповіддю на надмірну популярність деяких закладів можуть стати й звичайні двері, а точніше зовсім незвичайні, де господарі дбають не тільки про ситість шлунка своїх відвідувачів, а й про їх естетичну задоволеність.

У даній статті ми розкриємо секрети деяких кафе і розповімо куди сходити на вихідних, де цікаво провести час, залишивши у спогадах оригінальні фото.

Двері для ресторанів

Парадний вхід будь-якого закладу насправді несе важливу функцію - відображає його дизайн, атмосферу і імідж.

Безумовно, в той же час вхідні двері повинні бути міцними, а їх механізми надійними через великий прохідності приміщень і, як наслідок, інтенсивної експлуатації.

А, об'єднавши всі ці важливі характеристики дверей, відвідувачі можуть відчувати себе комфортно, затишно і об'єктивно оцінити кухню закладу.

Кафе Бухареста з інтер'єром з дверей

Перше оригінальне кафе, з яким ми хочемо Вас познайомити, називається BON і відкрито воно було в 2012 році в Бухаресті. Проект закладу був розроблений дизайнером Christian Corvin. Заклад оригінальний настільки, що його було внесено до списку Restaurants and bar awards 2013.

Кафе BON в Бухаресті фото

Інтер'єр являє собою більше двох сотень старих дерев'яних міжкімнатних дверей, використаних в якості стінових панелей.

Колірна гамма закладу включає в себе молочний, синій і червоний, тому частина дверей проходили додаткову обробку та декорування, аби відповідати концепції автора проекту.

Кафе BON в Бухаресті фото дверей

Подібне оформлення несе в собі ще й глибокий сенс. Справа в тому, що на час відкриття кафе в Румунії активно проходило знесення старих будівель, і Крістіан через свій проект вирішив зберегти спогади про зникаюче минуле міста.

Інтер'єр з дверей в кафе BON фото

Вишукана кухня, по-домашньому затишний інтер'єр залишають ті приємні відчуття, за якими і приходять відвідувачі, відкриваючи для себе незвідані закладу.

Кафе настільки припало до душі місцевим жителям і туристам, що власники в серйоз задумались про створення повноцінної мережі.

Арт-хаус з дверей в Норвегії

Спершу створюється враження, що це фото з другого закладу румунської мережі кафе BON, але це фото стіни з дверей одного з арт-хаусів Норвегії.

Інтер'єр з дверей фото

Автор проекту – дизайнер Пиет Хайн Ик вирішив творчо підійти до декору стіни одного із закладів замовника, використавши десятки старих дверей. Деякі з них зовсім вже стародавні, деякі виглядають новіше, але в поєднанні з сучасною сходами, створюється ефект еклектики, якого хотів домогтися автор такою абсолютно простою ідеєю.

А наступне фото показує те, як ця ідея реалізовувалася в життя.

Стіни з дверей фото

Дерево є одним з улюблених матеріалів дизайнера, з чого він створює неповторні предмети декору, меблі та аксесуари.

Кафе Лондон в Києві з парадними дверима у вигляді телефонної будки

У Києві також є цікаві заклади, які приваблюють сотні відвідувачів завдяки оригінальним парадним дверям.

Дверь в кафе London в Києві фото

Ця кав'ярня під назвою London відкрилася в 2013 році і розташована в історичному центрі Києва.

Парадні двері закладу виконують функцію телепорту, переносячи своїх відвідувачів в туманний Альбіон з традиційним англійським інтер'єром.

Кав'ярня з дня свого відкриття стала улюбленим місцем для справжніх поціновувачів англійських традицій.

Те, що заклад стильне кажуть парадні двері, які є воістину родзинкою і передають атмосферу. Вони виконані в яскраво-червоному кольорі і стилізовані під телефонну будку.

Двері в кафе London в Києві фото

Але заклад нестандартно для київських жителів не тільки через англійського інтер'єру, але і приготування та подачі напоїв. Кава тут заварюють альтернативним способом і подають в нестандартній посуді.

Кафе Milkbar з дверими-фотозоною

Двері Milk Bar в Києві фото

Кілька років тому столиці був представлений новий амбітний проект американського формату під назвою Milk Bar.

Ми не будемо описувати кухню цього закладу, її Ви зможете оцінити і самостійно.

Але хочемо звернути увагу на парадний вхід. Команда кафе досить креативна і радує своїх відвідувачів оригінальним тематичним декором, який без сумнівів завжди дарує атмосферу свята. І, звичайно, головним героєм всіх перетворень виступають парадні двері.

Двері Milk Bar в Києві фото

Представлені проекти кав'ярень, ресторанів своєю неординарністю в черговий раз доводять значимість дверей в нашому повсякденному житті. А їх нестандартне декорування дозволяє нам все частіше звертати на них належну увагу.Назад до списку

Вгору