Онлайн-подорож: двері Дубліна

222
logo

Двері Дубліна або онлайн-подорож на карантині
У той час як коронавірус продовжує обмежувати не тільки пересування серед країн, але і в їх межах, все ж є можливість подорожувати в онлайн-режимі.

Двері Дубліна або онлайн-подорож на карантині


І двері у даному випадку відмінні помічники, саме вони провідники в ті потаємні куточки країн світу, саме вони допомагають відчути атмосферу міст. Ось і двері Ірландії не виняток. Так, що приготуйтеся, адже ми разом з вами в даний момент відправимось в онлайн-подорож по Ірландії, країні, де фанатів яскравих і елегантних вхідних дверей дійсно велика кількість.

Яскраві двері Ірландії

Погодьтеся, плануючи ту чи іншу подорож, побачити двері зовсім не першорядна причина поїздки. Але гуляючи по тій чи іншій вулиці Дубліна, мимоволі починаєш помічати ту красу, яка оточує і передає дух міста, його історію та атмосферу. 

Двері Дубліна або онлайн-подорож на карантині

Більш того, до дверей в Дубліні ставляться з такою повагою, що вони відображені на сувенірах, будучи однією з офіційних візитних карток міста - і на листівках, і на магнітах і футболках.

Чому двері Дубліна яскраві?

Звідки з'явилася ідея фарбувати вхідні двері в яскраві кольори? Існує кілька версій. 

Двері Дубліна або онлайн-подорож на карантині

1. Перша версія з'явилася за часів письменників Джорджа Мура і Олівера Сент-Джон Гогарті, що живуть по сусідству. Справа в тому, що Олівер Гогарті любив частенько приходити додому п'яним і стукати в двері свого сусіда Джорджа Мура, замість своєї. Після чого Мур вирішив пофарбувати свої двері в зелений колір, щоб його горе-сусід не плутав двері, той в свою чергу пофарбував свої двері в червоний. 


2. Друга версія сягає корінням у часи після уряду королеви Вікторії. Англія видала указ пофарбувати парадні двері в Ірландії в чорний колір в колір трауру, на що ірландці збунтувалися, і замість чорного кольору пофарбували двері в яскраві кольори.

3. Існує і третя версія звідки в Дубліні так багато фарбованих вхідних дверей.

Дублін на початку 18-го століття став одним з найбільш процвітаючих міст Британської імперії, і в той час почалося активне будівництво нових будинків, які повинні були відповідати найдрібнішим архітектурним вимогам - бути виконаними в григоріанському стилі, через що вони всі виглядали дуже одноманітно. І щоб той відрізняти будинку одна від одної ірландці вирішили пофарбувати вхідні двері в абсолютно будь-які кольори, від жовтого до фіолетового, від оранжевого до зеленого.

Двері Дубліна або онлайн-подорож на карантині

Ось такі цікаві історії зберігають двері Ірландії.

А щоб продовжити нашу онлайн-подорож в період карантину з України, рекомендуємо подивитися невелике відео. 

Двері Дубліна або онлайн-подорож на карантині

А також ознайомитися з аккаунтомДвері Дубліна в инстаграмі.

Сподіваємося, ви змогли також як і ми відчути атмосферу цієї країни завдяки яскравим парадним дверям міст.Назад до списку

Вгору