Методи шумоізоляції дверей

937
logo

Методы-шумоизоляции-дверей

Про різні способи і методи шумоізоляції дверей не замислюєшся, поки не починають дратувати звуки, що доносяться з зовнішнього боку дверного отвору. Неприємні відчуття посилюються, коли сусідські вхідні двері, закриваючись, видають такий гуркіт, що можна розбудити весь будинок. І цей звук чути у власній оселі. Потрібно щось з цим робити.

 

Вибір методу шумоізоляції

 

Існує кілька методів, що дозволяють здійснити ефективну шумоізоляцію. Який обрати, залежить від встановлених вхідних дверей.

   

Варіанти рішень для шумоізоляції:

 

1. Якщо дверну металеву конструкцію неможливо розібрати, найкращим рішенням буде виконати двосторонню обробку шумопоглинаючим матеріалом. У розбірної конструкції знімається металевий лист і всередину прокладається спеціальний матеріал, який поглинає шум. Всі щілини закриваються ущільнювачами.

 

2. Додатково, щоб підвищити ефективність шумоізоляції, встановлюють спеціальні високі пороги, які підвищують ефективність поглинання шумів.

 

Різні способи і види шумоізоляції

 

Існують різні види шумоізоляції дверей, за допомогою яких можна позбавити приміщення від сторонніх звуків, що доносяться з вулиці або з під’їзду.

 

Тим, хто бажає заощадити, краще всього віддати перевагу оббивці. Все, що потрібно - це визначитися з матеріалом для оздоблювання. Підійде шкіра, її штучний замінник, ПВХ-плівка. Між оббивкою і дверима обов'язково прокласти поролоновий або синтепоновий шар, і чим товще, тим краще. Шви обов'язково слід закрити повністю, інакше ніякі ефективні методи шумоізоляції дверей не допоможуть захистити приміщення від проникнення звуків.

 

Універсальним варіантом вважають мінвату. Цей матеріал не тільки позбавить приміщення від стороннього шуму, але і допоможе зберегти тепло. Спосіб дуже привабливий, якби не недоліки. Матеріал сильно вмощується. Тому рекомендується попередньо виготовити каркас в дверному отворі для укладання мінеральної вати. А ще боїться підвищеної вологи і низьких температур.

Одним з хороших варіантів для шумоізоляції вважається пінополіуретан. Його необхідно прикріплювати до дверного полотна всередині. Недолік - в підвищеній горючості.


Доповнення для ефективності шумоізоляції

 

У спеціалізованому магазині можна придбати в рулонах утеплювач. З цим матеріалом дуже легко працювати, для поліпшення ефекту шумопоглинання він чудовий. Багато господарів, випробувавши різні види шумоізоляції дверей, прийшли до думки, що цей матеріал дійсно підвищує комфорт і допомагає зберегти тепло. Теплоізолятор має самоклеючу основу. Він надійно приклеюється на дверне полотно (попередньо поверхню потрібно знежирити). Після цього необхідно тільки надати дверям естетичний вигляд, обшивши, наприклад, шкірозамінником, що підходить з кольором під інтер'єр.

 

Якщо в житловому приміщенні чутні сторонні звуки з вулиці або з під’їзду, шумоізоляцією вхідних дверей потрібно зайнятися в терміновому порядку. Адже вдома комфортно і затишно тоді, коли ніщо не заважає відпочивати і насолоджуватися приємною атмосферою в домашній обстановці.


Назад до списку

Вгору