Матеріали для обробки вхідних дверей

2957
logo
Матеріали-для-обробки-вхідних-дверей

Не дарма кажуть, що вхідні двері - обличчя будинку. Саме тому так важливо правильно вибрати матеріали для обробки вхідних дверей. У наш час використовуються різноманітні матеріали. Дверні конструкції обшиваються зсередини і зовні.
 
Матеріали для обшивки дверей

Оздоблення вхідних дверей - необхідна операція, яка робить дверну конструкцію привабливіше. В першу чергу потрібно відповісти собі, яким матеріалом ви хочете обшити двері, які критерії для вас важливіші. Може, ви хочете створити солідний вигляд своїх дверей або ж оформити її унікально, що передбачає оздоблення вхідних дверей декоративним каменем.

Список матеріалів для обробки дверей:

  • Панелі з деревини.
  • Ламінат.
  • Шпон.
  • Шкіра.
  • Порошкова фарба.
  • МДФ.
  • Плівка ПВХ.
  • Декоративний камінь.

Кожен з цих варіантів обробки має свої характеристики.

Види покриттів і їх оцінка

Натуральне дерево. Кращим рішенням для обробки вхідних дверей вважається натуральна деревина. Найчастіше використовується дуб, бук, сосна або ясен. Для облицювання використовуються дерев'яні панелі з представлених матеріалів. Такі двері відрізняються чудовими естетичними якостями, високою міцністю, довговічністю, стійкістю до агресивного впливу зовнішнього середовища. Деревина може використовуватися як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки дверей.

МДФ. Цей матеріал використовується для облицювання вхідних дверей не так давно. Для облицювання застосовуються плити МДФ, які відрізняються високою гладкістю і міцністю. МДФ-покриття не боїться вологи і перепадів температур.

Ламінат. Вважається недорогим варіантом обробки металевих дверей. Завдяки великій палітрі кольорів ламінату його можна підібрати до будь-якого інтер'єру. Крім цього, ламінат може імітувати будь-яку породу дерева. Ламінат стійкий до дії ультрафіолету і механічних пошкоджень. Має тривалий термін використання.

Шпон. Заміною обробки з натуральної деревини може стати шпон. Його ціна значно нижча, а якість на високому рівні. Для покриття вхідних дверей використовуються такі види шпону: дуб, вишня, бук. Це покриття має високу вологостійкість, не боїться перепадів температур.

Шкіра. Вінілова шкіра - демократичний за ціною варіант обробки вхідних дверей. Він має масу переваг. Серед іншого: еластичність, міцність, стійкість до займання, легкість миття і догляду, вологостійкість, нечутливість до ультрафіолетових променів.

Порошкова фарба. Це полімерний порошок, який вважається одним з ефективних матеріалів для обробки вхідних дверей. Таке покриття відрізняється тривалим терміном служби, стійкістю до механічних пошкоджень і дії вогню.

ПВХ. Синтетичне покриття, яке може імітувати камінь, граніт, мармур, шпон та інші матеріали. Цей вид обробки більше підходить для квартирних вхідних дверей і не рекомендується для приватних будинків.

Камінь. Ця декоративне оздоблення вхідних дверей з'явилася не так давно. Для покриття поверхні використовуються плити з каменю, товщиною близько 4 мм. На плитах може бути малюнок.

Крім того, для обробки вхідних дверей може використовуватися металеве кування або скло. Це дозволяє підкреслити вишуканий смак і високий матеріальний статус власників будинку.

Назад до списку

Вгору