Колекції фото дверей з усього світу або чому інстаграмери присвячують свої акаунти дверям

701
logo
Фото дверей в Instagram

Прийнято вважати, що лише фото з мімімішнимі кошенятами набирають найбільшу кількість лайків. Але це не так. Останнім часом стає популярним нове віяння - фото дверей.

Дверна лихоманка в хорошому сенсі цього слова заполонила Instagram-простір. Місцеві жителі, блогери не упускають можливості закарбувати яскраві та незвичні двері, або ж самому сфотографуватися на їхньому фоні. І туристи все частіше віддають перевагу незабутнім враженням від побачених країн, отриманих в тому числі і від дверей - порталів в ті гарні країни, ніж магнитикам на холодильник.


Чому це так популярно і звідки виникає ідея колекціонувати двері - на ці питання у нас вже є відповідь.

Компанія "Двері Білорусії" ділиться з Вами цікавими Instagram-акаунтами, присвяченими дверям з різних країн світу.


Фото дверей з різних країн

@world_doorsandwindows

Фото дверей затишних кафе, вхідні двері місцевих котеджів і просто яскраві пам'ятки міст Європи і Азії - все це нагадує нам про те, що двері можуть стати не тільки головним об'єктом композиції, а й об'єктом постійного захоплення.


Яскраві двері світу

Яскраві двері світу


@tv_doorsandwindows


Вінтажні, трохи потерті, але гордовиті, які пам'ятають свою історію і призначення - саме так виглядають рідні двері для свого міста. Саме вони змушують туристів відбитися від екскурсійних груп, загубившись у вузьких вуличках і захоплюватися їх оригінальністю і таємничістю.


Старі двері світу


@ftlodoors


Цей акаунт присвячений вулицям сучасних міст, що також не уявляють себе без головних елементів своїх пейзажів - вхідних дверей.


Двері кафе Європи


Нова мода - нові двері. Вони притягують погляд і змушують відвідати оригінальні ресторанчики, книжкові крамниці, магазини декору. На свята їм приділяють не менше уваги, вбираючи в рясні гірлянди та інші прикраси - гріх не звернути увагу на таку красу.


Яскраві двері Європи


Відомий фотограф Андре Вісенте Гонсалвес обожнює подорожувати, але ще більше він любить колекціонувати фото вікон. Але нещодавно, повертаючись до рідної Португалії, він був підкорений красою дверей і привіз з собою чудові колажі - фото-проект під назвою "Двері світу".

Фото-проект "Двері світу"


Земляки Андре стали ревнувати і створили акаунт, присвячений дверям Португалії.


Двері зачаровують і набувають популярності. Все більше і більше з'являється нових хештегів: #doorlove, #worlddoors, #ftlodoors, #doorporn.

Зокрема по одному з них ми знайшли мандрівницю з України, Карину. Її акаунт повністю відданий дверям з відвіданих міст і країн. І нам вдалося дізнатися чому мандрівники все частіше стають прихильниками дверей.

Чому саме двері?

"Двері завжди були для мене найбільш магічнною і привабливою частиною будівлі. Двері, це її обличчя і серце. Перше, до чого торкається людина, заходячи в будинок. Саме двері відокремлюють стан людини від «зовні» до «всередині». Щось подібне можна сказати і про вікна, але їх в будинку багато, а двері - одні. "


Яка країна надихнула?

"Фотографії дверей я привожу абсолютно з усіх своїх подорожей, тому що гарні двері є всюди! Потрібно тільки один раз як слід звернути на них увагу і далі ви вже почнете помічати їх всюди. Побачите красу там, де раніше б в поспіху пробігли.


Найбільш незабутні двері я бачила в Марокко. Менталітет марокканців влаштований так, що вони не виставляють добробут свого житла, споруджуючи різьблені паркани або прикрашаючи фасади. На вигляд більшість будинків непримітні, але зайшовши всередину ви міцно здивуєтеся!


Двері Туреччини та Марокко


АЛЕ! Все ж любов до прекрасного перемогла і в Марокко на абсолютно убогому будиночку зустрічаються двері, ніби з казки 1000 і 1 ніч. Двері можуть бути старі, косі, криві, з щілинами, але вони завжди красиві, дуже живі та справжні. Двері, через які кожен день ходять звичайні люди до себе додому.

 
Ще дуже запам'яталися двері Парижу. Вони кардинально відрізняються від Марокканських, але і в них є своя привабливість. Вони пишномовні, монументальні і витончені, як і саме місто. Навіть якщо фарба на них облупилася, навіть якщо вони просіли, все одно зберігають в собі шляхетство і породу.


Двері Парижу


Що стосується мого рідного Києва, то йому теж є чим пишатися. Я не встигаю ховати телефон, коли ходжу по Ярославовому Валу, де будинок Акторів або Замок Барона. Коли гуляю по Лаврі або спускаюся Андріївським узвозом.


Двері Києва


Де б ви не жили, навколо вас завжди є прояви краси, двері чи це, архітектура або природа. В крайньому випадку, просто подивіться на небо, краса в очах того, хто дивиться;) "


Мандрівники і фотографи з усього світу сперечаються двері яких країн красивіше: Азії і Африки або ж Європи і Америки. Компанія "Двері Білорусії" бажає кожному з Вас дізнатися відповідь на це питання самостійно, побувавши в різних куточках світу.


P.S. Публікуйте свої улюблені фото з дверима, залишайте хештег #DvB_travel і вони будуть опубліковані на наших сторінках.


Назад до списку

Вгору