Як обрати вхідні двері

1368
logo

Як обрати вхідні двері

Сьогодні запитання, як обрати вхідні двері, відіграє першочергову роль. Адже параметр безпеки – один з головних параметрів комфортного життя у власному будинку чи квартирі. Вибір вхідних дверей нелегке завдання, особливо для новачка. Тому ми постараємося розкрити основні моменти і критерії вибору оптимальних вхідних дверей.


Якість хороших вхідних дверей


Щоб отримати вичерпну відповідь на питання, як обрати вхідні двері в квартиру, потрібно знати, якими характеристиками має володіти виріб.


Список характеристик якісних вхідних дверей:


  • Забезпечення надійного захисту, навіть в разі застосування грубої сили, наявність запасу міцності.
  • Присутствие системы контроля доступа. Дверь снабжена глазком или системой видеонаблюдения.
  • Наявність системи контролю доступу. Двері оснащенні вічком або системою відеоспостереження.
  • Вага дверного полотна не менше 80 кг.
  • Високі параметри звуко- і теплоізоляції (наповнення утеплювачем дверного полотна і короба, наявність не менше двох контурів ущільнення).
  • Вогнестійкість з індексом вогнетривкості не менше 30 хвилин.
  • Правильна комплектація дверей. Наявність всіх основних і додаткових складових.
  • Наявність якісного дверного замка (-ів).
  • Наявність антизрізів.
  • Эстетичний завнішній вигляд


Це далеко не повний список характеристик, які повинні бути в якісному виробі.


Правила вибору хороших вхідних дверей


Якщо докладніше розбирати список характеристик, якими повинні володіти вхідні двері, як правильно обрати дверні конструкції стає зрозуміліше. Міцність і стійкість дверей до впливу грубої сили безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлені двері.


Для вхідних дверей не кращим рішенням є ДВП, ДСП і навіть дерево не завжди може забезпечити достатню міцність. Тому ідеальним варіантом вважаються металеві двері. Тут відразу ж виникає питання, як правильно вибрати металеві вхідні двері.


Параметри якості сталевих дверей


Обираючи в салонах або на сторінках сайтів дверну продукцію, багато хто задається питанням, як правильно вибрати вхідні двері в квартиру зі сталі.


Першим детальному аналізу піддається верхній лист. Він повинен бути цільним без зварних швів, так як лист зі шматків не забезпечить потрібної міцності та надійності. Двері з «шматочків» легко зламати. Всередині дверного полотна повинні бути ребра жорсткості, які роблять вхідні двері міцними та зламостійкими.


Дверна коробка повинна оснащуватися лиштвою. Вона виконує маскувальну функцію. Роблять зазор між коробкою і отвором невидимими. Якщо лиштви немає, двері можна зламати за допомогою звичайного ломика.


Обов'язково конструкцією сталевих дверей повинен бути передбачений притвор. Він являє собою виступаючий фрагмент сталевого листа, призначений закривати щілину між дверима і коробом.


При підборі дверної конструкції важливо оцінити товщину листа стали і її марку. Часто імпортовані виробники роблять двері з легованої сталі, товщина якої становить до 1 мм. Такі двері не витримають ударів кувалди. Двері від вітчизняних виробників використовують зазвичай товщину листа 1,5 - 2,0 мм і металеві ребра жорсткості. Сталь зазвичай використовується розжарена. Ці конструкції надійно захищають будинок і квартиру від злому. Якщо ви в пошуках відповіді на питання, як обрати вхідні двері в приватний будинок, то такі вироби стануть ідеальним рішенням. Для квартир в багатоквартирних будинках рекомендується подбати про хороші замки, так як для злому можуть використовуватися більш інтелектуальні безшумні методи.


Вибрати вхідні металеві двері, які не тільки володіють всіма нижче перерахованими характеристиками якості, а й поєднуються в дизайні з міжкімнатними дверима, Ви можете в найближчому фірмовому салоні Двері Білорусії.

Назад до списку

Вгору