Як обрати вхідні двері для дому

401
logo
Як обрати вхідні двері для дому фото

Вибираючи вхідні двері для дому варто розуміти, що вони один з важливих атрибутів безпеки Вашого будинку. Саме тому потрібно знати основні параметри, які впливають на основні параметри дверей. Звернемо увагу на зовнішній вигляд вхідних дверей. А потім поговоримо про їх внутрішнє наповнення.

Існують такі види оздоблень:

Головна відмінність вхідних дверей для дому та для квартири - в їх обробці. Покриття вхідних дверей для будинку (або вуличних дверей) повинна витримувати як холод, так і спеку, не боятися сонячних променів, дощів та снігопадів, а також протистояти будь-яким змінам вологості.

- молоткова фарба для металевих дверей. Такі двері спеціально загартовують в печі, завдяки чому вони стійкі до змін температур, але для житлових приміщень і котеджів вони абсолютно не підходять через свій зовнішній вигляд.

- обробка у вигляді накладок з натурального дерева, дуба або ясена. Такі матеріали вимагають спеціальної обробки, просочення і додаткової обробки. І як наслідок, вартість двері досить висока.

- найоптимальнішим варіантом обробки вхідних дверей для будинку є плівка TM Vinorit ізраїльського виробництва. Вона надійно захищає пофарбовану в будь-який колір поверхню від дії ультрафіолетових променів, вологи та морозу. Є антивандальним покриттям для зовнішніх дверей з МДФ-панелями, яке використовується при виробництві продукції компанії «Двері Білорусії». Вартість готового виробу доступна, і самі двері надійні.

Важливо! Для вуличних дверей існує одне обов'язкове правило - наявність козирка або навісу, який захищає верх дверей. Його мінімальний розмір - 1,5 м. Навіс може бути виготовлений з металочерепиці, полікарбонату або звичайного профнастилу. Замовити навіс для вхідних дверей Ви можете на нашому сайті в спеціалізованому розділі.

Навіс на вхідні двері фото

Ще одним елементом вхідних дверей є поріг.

Поріг робить дверний блок міцніше, і коробка менше деформується, тому що профілі рами з'єднані в загальний контур. Металевий поріг проходить всі стадії захисту від корозії. Для вуличних дверей призначений ще й сталевий накладний поріг для більшого захисного ефекту при великій прохідності. Поріг у вигляді накладки з нержавіючої сталі входить в комплектацію при замовленні вхідних дверей виробництва «Двері Білорусії».

Рекомендуємо Вам купувати вхідні двері тільки у перевірених виробників, продукція яких захищена фірмовими знаками і гарантією.

Дивіться відео огляд як вибрати вхідні двері для дому на нашому сайті.


Назад до списку

Вгору