Як вибрати вхідні двері

1190
logo
Як вібрати вхідні двері фото

У даній статті Ви дізнаєтеся, як вибрати металеві вхідні двері для дому та квартири, дізнаємося, які параметри дверей необхідно враховувати перед покупкою, а також надамо Вам інформацію про додаткові сервіси, які пропонує компанія «Двері Білорусії» для своїх клієнтів.

Отже, до головних параметрах вхідних дверей відносяться:

1) їх призначення

2) уровень безопасности

3) експлуатаційні характеристики

4) ціна

За призначенням вхідні двері діляться на двері для дому та двері для квартири. Залежно від цього параметра вхідні двері відрізняються зовнішнім покриттям.

Вхідні двері для дому фото

Покриття вхідних дверей для будинку (або вуличних дверей) повинна витримувати як холод, так і спеку, не боятися сонячних променів, дощів та снігопадів, а також протистояти будь-яким змінам вологості. Такі можливості надає спеціальне антивандальне покриття ТМ Vinorit для зовнішніх дверей, яке використовується при виробництві продукції компанії «Двері Білорусії».

Вхідні двері з склінням фото

Також, до конструктивних особливостей вхідних дверей для будинку можуть відноситись наявність скляних вставок з декоративними панелями.

Вхідні двері в квартиру фото

У той же час для вхідних дверей в квартиру наявність вологостійких зовнішніх покриттів необов'язкова. Для таких дверей головне безпека, шумоізоляція і естетичний зовнішній вигляд.

Міцність вхідних дверей, як для будинку, так і для квартири забезпечує сталевий каркас і ребра жорсткості, які знаходяться всередині дверей і забезпечують збереження форми. Таким чином, конструкція включає в себе металевий профіль із залізною коробкою, утеплений мінеральною ватою. Внутрішнє оздоблення може являти собою шпон, МДФ-накладку або плівку ПВХ.

За безпеку вхідних дверей, перш за все, відповідають:

- товщина полотна, яка не повинна бути менше 70 мм, а товщина металу не менше 1,5 мм, як в коробці, так і полотні

- типи замкових систем

Замкова система для вхідних дверей фото

Рекомендуємо Вам вибирати вхідні двері з замковими системами перевірених виробників. Серед нашого асортименту представлені замкові системи ТМ Guardian, Mottura з циліндром Mul-T-Lock, а також замкова система smart - MUL-T-LOCK з технологією ENTR.

- комплектація антизрізами і петлями

Надійними доповненнями до конструкції дверей є антизрізи, принцип роботи яких досить простий, але ефективний. Крім цього, вхідні двері кріпляться металевими петлями, всередині яких знаходяться регульовані підшипники, також відповідають за безпеку дверей.

- рівні шумо- і теплоізоляції забезпечують контури ущільнення.

Акцентуємо Вашу увагу на фірмовий знак якості ТМ «Двері Білорусії», який розташований на бічній частині дверей.

Фірмовий знак якості "Двері Білорусії" фото

Таким чином, ціновий сегмент, преміум, середній і стандарт, до яких відносяться вхідні двері, формуються в залежності від товщини металу, виду оздоблювальних матеріалів, типу замкової системи, фурнітури, наявності декоративних елементів і при необхідності замовлення додаткових опцій.

Вхідні і міжкімнатні двері торговельної марки «Двері Білорусії» в одному дизайні

Так як двері давно вже стали важливим предметом інтер'єру, їх зовнішній вигляд повинен бути відповідним. Тому вхідні двері повинні бути не тільки надійними, але і стильними.

Для цього рекомендуємо Вам замовляти внутрішню накладку зовнішніх дверей під стиль міжкімнатних. Ця можливість дозволяє створити єдиний правильний ансамбль при облаштуванні будь-якого приміщення. Аби замовити двері в єдиному дизайні, необхідно звернутися до будь-якого фірмового салону «Двері Білорусії».

До додаткових сервісів, які надає компанія «Двері Білорусії», відносяться замір і установка вхідних дверей. Не рекомендуємо Вам встановлювати двері самостійно, тому що їхній неправильний монтаж негативно вплине, перш за все, на Вашу безпеку.

Сподіваємося, інформація була для Вас корисною. Більш детальна інформація на Вас чекає на нашому сайті, а індивідуальна консультація в наших фірмових салонах.


Назад до списку

Вгору