Як обрати вхідні двері в квартиру

4495
logo

як-обрати-вхідні-двері-в-квартиру

При виборі вхідних дверей виникає безліч запитань: які характеристики виробу важливі, на що звернути увагу при огляді, за що не варто переплачувати. Читайте нижче, як обрати вхідні двері в квартиру.

 

Головні характеристики якісних вхідних дверей

 

Для початку визначимо, якими характеристиками повинні володіти ваші вхідні двері:


 1. Безпека

 2. Звукоізоляція

 3. Утримання тепла

 4. Дизайн виробу

 5. Габарити

 6. Наявність гарантії на виріб

 7. Можливість самостійної заміни замка

 

Зручно, якщо в дверях є вічко. Надійна рама дверної коробки складається з моноблока, на якій присутній один зварювальний шов.

 

Головне - безпека

 

Для більшості покупців на першому місці стоїть безпека. Люди витрачають чималі гроші, щоб бути спокійними за своє житло. Якісні двері виготовлені з міцного металу, мають надійні замки. Зверніть увагу на захищеність дверних петель. Тонкі конструкції не підходять, але і занадто товсті двері громіздкі. Вибирайте середні по товщині.

 

На що ще звернути увагу


Якщо перед вами встала проблема, як правильно обрати вхідні двері в квартиру, оцініть її звукоізоляційні властивості. Так ви не будете чути жоден шерх ззовні, і розмова в квартирі не буде чути в під'їзді. Теплоізоляція допоможе підтримати потрібну температуру в житлі в зимові морози. А влітку спека не буде проникати з під'їзду. Найдовговічніша оббивка - дерев'яна. На відміну від м'якої, дерев'яна оббивка не схильна до зовнішніх впливів, не втрачає свій вигляд. Вибирайте той колір дверей, який вам подобається і вписується в інтер'єр, так як їх купують нечасто і користуються ними довгі роки. Недолік металевих дверей з дерев'яною накладкою - висока ціна. Заміряйте дверний отвір. Нові двері повинні підходити за розмірами. Якщо стару коробку можна зняти, зніміть її перед установкою нових дверей, щоб не забирати зайві сантиметри проходу.

 

Купуючи вхідні двері в квартиру, яку обрати модель замислюється кожен покупець. Чи не переплачуйте за додаткові функції дверей. Наприклад, в звичайну квартиру не потрібні куленепробивні двері або система відеоспостереження. Не купуйте дешеві варіанти - такі двері дуже тонкі, замки ненадійні.

Назад до списку

Вгору