З чого роблять вхідні двері

1068
logo
З чого роблять вхідні двері фото

На сьогоднішній день ринок вхідних дверей представлений широким вибором моделей, що відрізняються технологіями виробництва, видами конструкцій, дизайнерськими рішеннями.


Але різноманітність дверей не повинна відволікати своїм зовнішнім виглядом від головного параметра - безпеки, який перш за все залежить від матеріалів виготовлення.


Класифікація вхідних дверей за видами матеріалів

  • Дерев'яні вхідні двері

Дерев'яні вхідні двері фото

Вхідні двері з масиву найбільш популярні для приватних будинків і котеджів.


Такі двері вважаються найбільш екологічними, що забезпечують високий рівень теплоізоляції і міцності. Полотно дверей являє собою цілісний елемент натурального дерева. Однак найголовніший мінус таких дверей - це можливість розбухання деревини під дією зміни погоди, таке можливо при використанні неякісних матеріалів і недостатньою зовнішньої обробки покриттями. Таким чином дані двері вимагають регулярного догляду за зовнішнім покриттям, а також петлями і іншою фурнітурою.


Для посилення захисних характеристик вхідних дверей з масиву використовують металеву основу, листи алюмінію і додаткове облицювання або утеплювач.

  • Металеві вхідні двері

Металеві вхідні двері фото

Даний вид вхідних дверей вважається найбільш надійними на дверному ринку, саме цим пояснюється їх популярність при установці в квартири і не тільки.


Вони не поступаються дверям з масиву в розмаїтті дизайну, полотно дверей може бути доповнено додатковими декоративними елементами або скляними вставками.


  • Пластикові двері

Вхідні двері з пластику також здатні відповідати сучасним вимогам теплоізоляції, стійкі до впливу зміни клімату. Вони герметичні і не змінюють свій зовнішній вигляд протягом довгого часу. Також можливі різні види декорування, зокрема найчастіше в конструкціях таких вхідних дверей використовується склопакети.


Однак пластикові двері поступаються в міцності металевих дверей. Аби вирішити цю проблему в таких дверях підсилюють профілі і доповнюють надійною фурнітурою.

Особливості металевих вхідних дверей

Особливість металевих вхідних дверей полягає у наступному - метал добре проводить тепло, а це означає, що теплоізоляційні функції знижуються. Тому металеві двері компанії "Двері Білорусії" виготовляють з комбінації металів товщиною від 1.5, до 3.0 мм, наповнення полотна має Z-подібний профіль, посилений ребрами жорсткості і наповнений утеплювачем - мінеральною ватою типу Техно-Ніколь товщиною 50 мм.


Тепло- і шумоізоляція здатна регулюватися і посилюватися за допомогою додаткових опцій. Прикладом є герметичний ущільнювач, розташований по периметру короба двері.


Крім цього, установка вхідних металевих дверей проводиться з використанням наступних комплектуючих, таких як поріг - у вигляді накладки з нержавіючої сталі, і МДФ-накладкою за бажанням. Останні з яких здатні забезпечити єдиний стиль внутрішнього простору приміщення, прекрасно гармонируя з уже встановленими міжкімнатними дверима. Петлі дверей оснащені антизрізами, які є додатковою перешкодою проти злому дверей.


Без сумнівів, одним з важливих критеріїв вибору моделі вхідних дверей є і тип замка.


Вхідні двері співпрацює з лідерами по виробництву замкових систем, зокрема з брендом Mottura, який виробляє високоякісні циліндри з секретними замками.


Ручки для вхідних металевих дверей фото


Нам залишається лише додати, що при виборі вхідних дверей необхідно керуватися співвідношенням ціни і якості, звертати увагу на матеріали і міцність конструкцій і надійність замків, які безпосередньо впливають на Ваш захист і безпеку.
Назад до списку

Вгору