Історія мініатюрних дверей Атланти. Проект Tiny doors

153
logo

Мініатюрні двері фото
Одного разу ми вже присвячували статтю в нашому блозі мініатюрним дверей читати статтю про казкові двері, в цей раз у нас є привід поділитися з вами черговим цікавим проектом під назвою "Tiny Doors" (або мініатюрні двері Атланти).

Історія мініатюрних дверей Атланти фото

Історія мініатюрних дверей Атланти фото

Історія проекту мініатюрних дверей

Автором і головним художником проекту "Tiny Doors" є Карен Андерсон, яка вирішила внести свій вклад в розвиток туризму рідного міста. Створені нею мініатюрні двері, розташовані по найтиповішим районам, не тільки підібрані з величезною ретельністю, але і постійно змінюються разом з тим чи іншим будівлею, щоб максимально вписатися в загальний вигляд міста.

Історія мініатюрних дверей фото


Проект настільки полюбився туристам і місцевим жителям, що вони охоче жертвують на подальший розвиток проекту, надихають автора на нові арт-об'єкти, що обов'язково гарантує нові емоції.

Історія мініатюрних дверей фото

Історія мініатюрних дверей

Види мініатюрних дверей

На сьогоднішній день створено 21 мініатюрна двері і ціла мініатюрна вулиця.

Види мініатюрних дверей фото


Серед них двері, розташована біля тунелю на Крог-стріт, популярного серед місцевих художників, двері в районі скейт-парку, магазинчика історій і навіть біля фасаду зоомагазину Інман Парк, з тематичним дизайном і підтверджує, що можна замовити двері на будь-який смак.

Вулиця мініатюрних дверей фото


Відповідно кожна з цих дверей виконана в абсолютно різних стилях: від витонченого французького, мавританського і кантрі, до сучасного і арт-деко.

Стилі мініатюрних дверей фото

Двері на замовлення

Більш того, практично кожен може обзавестися персональними мініатюрними дверцятами або замовити її на подарунок, як наприклад Роберт, турботливий наречений, який замовив двері в якості весільного подарунку своїй дружині Хіларі! Справжня ювелірна робота.

Мініатюрні двері під замовлення фото

Де знайти яскраві двері

Де знайти мініатюрні двері фото


Для туристів, які планують відвідати місто Атланта, створена спеціальна гугл-карта з маршрутом, на якому представлені фото та міні-історії кожної двері.Мініатюрні двері фото


І ось знову двері допомагають відчути справжню атмосферу і справжній смак міст, залишають яскраві спогади і радісні емоції.

Мініатюрні двері Атланти фото


Назад до списку

Вгору