Двері з серіалів: Шерлок Холмс

677
logo
Двері з серіалів: Шерлок Холмс фото

Двері з кінофільмів і серіалів, що сформували цілу епоху, виховали покоління і створили незабутні історії.

Сьогодні дізнаємося як чорні вуличні двері Лондона збивають з пантелику листонош, і що приховує історія кращого детектива останніх двох століть.

Двері з серіалів: Шерлок фото

Історія Шерлока

Як би не хотів Конан Дойл вбити Шерлока Холмса від нудьги, любов мільйонів читачів до його творів по всьому світу закріпилася завдяки виходу серіалу "Шерлок". Більш того, Шерлок Холмс визнаний найбільш популярним героєм в кіноіндустрії, він знявся в 226 фільмах, і своєю популярністю надихнув на створення безліч героїв-конкурентів.

Сам твір як письмовий, так і екранний зберігає безліч цікавих фактів. Зокрема, ми б і не дізналися про такого генія Шерлока, тому що він і не збирався їм називатися, а був спочатку якимось Шеррінфордом, а перший роман був і зовсім провальним.

Двері з серіалу Шерлок фото

Але є і ще один цікавий факт, вулиці Бейкер-стріт 221В не існувало. За часів написання детективу, вулиця була короткою, і номери будинків доходили лише до 85-го. А сучасний музей Шерлока Холмса, хоч і носить офіційну адресу «221B», знаходиться між номерами 237 і 241, тобто фізично офіційно під номером 239.

Чорні двері з серіалу Шерлок

Кіно і серіали - це без перебільшень справжня знахідка для дизайнера інтер'єру, джерело натхнення для різних рішень і ідей. І серіал "Шерлок" не виняток.

Знамениті чорні вхідні двері, виконані у вікторіанському стилі, за якими знаходиться квартира головного детективу, привертають увагу своєю витонченістю, красою і шляхетністю.

Двері музею Шерлока Холмса фото

Насправді це парадні двері чотириповерхового музею, присвяченому Шерлоку Холмсу, який був відкритий у 1990 році і являє собою архітектурну і історичну цінність.

Інтер'єр музею зайвий раз зміцнює думку про те, що Шерлок не вигаданий персонаж, він дійсно жив у Лондоні.

Сам інтер'єр музею являє собою кімнати, які зовсім не відрізняються простором і великою площею.

інтер'єр музею Шерлока Холмса фото Лондон

Це кімнати з меблями з натурального дерева, бордовими шпалерами і габардинами, тонною книг, нескінченними артефактами у вигляді знаменитої скрипки, колекції люльок, письмового приладдя, хімічних реактивів і, звичайно ж, каміном.

Інтер'єр музею Шерлока Холмса фото

Всі ці деталі продумані настільки, що дозволяють повністю поринути в атмосферу і часи, в які жив сам Шерлок.

Що ховається за дверима з Бейкер-стріт 221b?

Величезна популярність детектива Холмса подала ідею організаторам квест-кімнат для чергового сюжету захоплюючого проведення часу.

Квест-кімната Шерлок Холмс фото

І тепер знайомий силует Шерлока на тлі чорних вхідних дверей з усім відомим номером запрошує героїв в атмосферу інтелектуального і логічного мислення, аби позбавити місто від серії жорстоких вбивств і злочинів.

Інтер'єр кафе Шерлок Холмс фото

Продовжуючи серію тематичних інтер'єрів, по всьому світу можна не тільки зустріти, але й відвідати кафе, присвячених Шерлоку Холмсу.

Не обійшли стороною ідеї сувенірів і улюблені всіма парадні двері. Тепер вони зображені:

- на титульних сторінках записників і блокнотів;

Блокнот з дверима Бейкер-стріт 221b фото

- брелках для ключів;

Брелок з дверима Бейкер-стріт 221b фото

Брелок з дверима Бейкер-стріт 221b фото

- подушках і навіть фотошпалерах.

Фотошпалери з дверима Бейкер-стріт 221b фото

До речі, щодо останніх. Фотошпалери на двері - відмінний варіант декору кімнати, адже самі міжкімнатні двері це не тільки функціональний елемент для зонування, але й декоративний виріб, який здатен привнести всьому простору необхідний настрій і атмосферу.Назад до списку

Вгору