Двері з кінофільмів: двері з Хоббіту

689
logo

Двері з кінофільмів: двері з Хоббіту фото


Двері з кінофільмів і серіалів, що сформували цілу епоху, виховали покоління і створили незабутні історії.

Сьогодні ми дізнаємося як будинки для хоббітів з їх мультяшними круглими вхідними дверима стали оригінальною ідеєю для готельного бізнесу по всьому світу і не тільки.

Історія Хоббіт Ленду

Хоббіт ленд або Хоббітон фото


Хоббіт ленд або Хоббітон - поселення в Новій Зеландії, де знімали відомі всім нам "Володаря кілець" і "Хоббіта". Авторам кіно трилогії сподобалася одна з новозеландських ферм насамперед відсутністю сучасної цивілізації. І незабаром незаймані поля перетворилися в яскраві декорації до фільмів. А після завершення зйомок все залишилося на своїх місцях, всі милі будиночки зі своїми круглими фарбованими вхідними дверима для головної мети - привернути натовпи туристів.

Будинки хоббітів фото

Так і був створений Хоббітон, в якому вкрай строго підтримується чистота - тут не можна залишати сміття, чіпляти речі і декорації. Крім того тут організували пасіку і пильно доглядають за тваринами. На пагорбах пасуться вівці, а на спеціально відведених територіях облаштований контактний зоопарк, де можна годувати ручних овечок.

Особливості будиночків хоббітів

Більшість казкових будиночків є нічим іншим як муляжі, всередині які або не обставлені, або зовсім крихітні, створені для окремих сцен фільму. Навіть більшість вхідних дверей просто двері, що ведуть в нікуди.

Будинки хоббітів в Хоббітоні фото

Але це зовсім не применшує інтерес відвідувачів, адже, відвідавши Хоббітон, можна повністю поринути в атмосферу фільмів про хоббітів, вдихати аромати справжньої зелені, повністю злитися з природою, прихопивши із собою не один десяток фотознімків, в тому числі і на тлі яскравих дверей, жовтих , блакитних, бордових, прикрашених не менш оригінальними ручками або спеціальними стукалками.

Будинки хоббітів

Варто зазначити, що кожен будиночок хоббіта непросто так декорований. Кожен з них унікальний і говорить про характер і професію свого господаря. Вхідні двері для дому не менший предмет гордості. І, незважаючи на те, що всі вони виконані з дерева, декоративні елементи у кожної свої: фігурні віконця, кований і кам'яний декор.

Будиночок Хоббіта фото

А ось і найвідоміший будинок всього Хоббітона, двері якого завжди відкриті для туристів, які мріють опинитися на місці головних героїв.

Безліч місцевих турагентств регулярно організовують тури в Хоббітона, де після насиченої екскурсії по крихітним будинкам і милування місцевою природою можна відвідати атмосферний трактир під назвою "Зелений дракон".

Готелі для шанувальників Хоббіта

Захоплені шанувальники трилогії про хоббітів, відкривають оригінальні готелі по всьому світу: на батьківщині, в Новій Зеландії, в США і в країнах Європи.

Мотель Hobbit, Новая Зеландия

Мотель Hobbit, Нова Зеландія фото

Один з перших готелів, побудованих за мотивами відомої трилогії, є невеликий мотель в Новій Зеландії.

Готель "Hobbit treehouse", штат Мічиган

Готель

Один з найбільш атмосферних готелів є справжнім домом на дереві, тому і носить назву "Hobbit treehouse".

Інтер'єр будиночка виглядає набагато багатше, ніж оригінальні житла хоббітів, для більшого комфорту постояльців, однак тут витримана головна стилістика - всі двері і вікна готелю виключно круглої форми.

Хоббіт готель Великобританії

Хоббіт готель Великобританії фото

У східній частині Великобританії нещодавно відкрив свої круглі двері затишний будиночок для гостей.

Готель в тематиці Хоббіта фото

Зовні готель дуже нагадує будинок з відомої казки, але обстановка в ньому повністю реальна і навіть трохи сучасна, з телебаченням та інтернетом.

Двері з "Хоббіта" в дизайні інтер'єру

Казкові будиночки з'являються по всьому світу не тільки для здачі в оренду, але й для особистого проживання. Натуральні матеріали, оригінальний декор перетворюють будинки в теплий і неймовірно затишний простір.

Будинок в стилі Хоббіта фото

Тематика Хоббіта, а саме круглі двері стали чудовою ідеєю для натхнення, і тепер в інтер'єрі віталень можна зустріти:

- настінний годинник у вигляді дверей;

Настінний годинник з дверима з Хоббіта фото

- цікаві композиції для декору кімнат;

Декор будинку в тематиці Хоббіта фото

- посуд, шкатулки із зображенням дверей хоббітів.

Посуд з принтом двері з фільму Хоббіт фото

Будинки хоббітів - подарунок на День народження

Казкова тематика з історією про хоббітів - відмінна ідея для святкування Дня Народження дитини. З цією метою батьки замовляють спеціальні індивідуальні будинки, в яких дитина має можливість на власний простір.

Будиночки Хоббітов для дітей фото

А святковий торт із зеленими дверима в обраній тематиці лише закріпить казковий настрій.

Торт з дверима з будиночка Хоббітов фото

Чарівна тематика хоббітів заполонила і весільний дизайн.

Весільний торт з дверима з Хоббіта фото

І тепер все частіше можна зустріти весільну фотозону із зелені і весільний торт з усіма нам знайомими дверима, що відкриваються двері в щасливе майбутнє.

Те ж значення і несуть кулони з дверима, які стануть відмінним подарунком.

Кулон двері фотоКулон двері фото

Дивують своїми ідеями і тату-дизайнери, які створюють справжні витвори мистецтва із зображеннями дверей і відомими глибокими цитатами з фільму.

Тату із зображенням дверей з Хоббіта фотоНазад до списку

Вгору