Двері і мода фотографії

433
logo
Двері і фотосесії фото

Двері є джерелом натхнення для створення багатьох проектів: потрапляють на обкладинки онлайн-журналів, стають головними героями реклами і навіть фешн-фотопроектів. Як їм вдається зі звичайного "фону" перетворитися на повноправного героя фотосесії? Розповімо прямо зараз в нашій статті.

Двері в рекламі

У 2015 році вхідних дверей з композиту від англійської компанії Vista була присвячена ціла екстремальна фотосесія. Мета якої була підтвердити високоефективність нової моделі дверей і можливості її протистояння найгіршим погодним умовам Великобританії.

Двері в рекламі фото

Фотосесія проходила в реальних погодних умовах на одному з найбільш захоплюючих пейзажів Англії, без будь-якої комп'ютерної графіки. Туристи, які в той час насолоджувалися прекрасними видами гір, змогли спостерігати і за тим, як команда проекту несла 70-кілограмові вхідні двері в ущелині Чеддер в Сомерсеті. В результаті чого вийшли приголомшливі фотографії, які продемонстрували преміальний продукт в цьому «екстремальному» місці.

Нагадаємо, компанія "Двері Білорусії" виробляє вхідні двері з терморозривом, які абсолютно не бояться впливу холоду і мають високі характеристики теплоізоляції. 

Двері в фешн-індустрії

У зв'язку з COVID-19 часткова ізоляція Мальти стала натхненням для створення серії модних фотознімків. Проект під назвою Fuq l-Għatba фотографа Курта Періс був створений з фотознімків, знятих на тлі вхідних дверей на порозі будинків, демонструє, що між фотографом Куртом Періс і його пристрастю до фотосесій, гламуру і стилю не відбулося соціального дистанціювання.

Двері в фешн-індустрії фото

Проект під назвою Fuq l-Għatba (в перекладі з мальтійського "на порозі") включає в себе чорно-білі знімки з участю понад 50 осіб фешн-індустрії, мотивовані в першу чергу тим фактом, що «вхідні двері стали визначальним місцем». З березня 2020 року двері були головною точкою контакту із зовнішнім світом, але також і тим, де, як вважалося, таїлась небезпека, пояснювала Періс на тлі кожної фотографії.

«Нам говорили залишати взуття зовні; протирати кожну отриману посилку. Це зробило вхідні двері особливою річчю, і, як не дивно, я навіть став обережніше з нею поводитися» - говорив Періс.

Зйомка була організована з урахуванням всіх заходів безпеки. Ніякі візажисти і перукарі не приймали участі. Фотограф лише під'їжджав і знімав модель на відстані. Але при цьому і він, і всі учасники фотосесії змогли отримати свій заряд позитивних емоцій, таких необхідних в період самоізоляції на карантині влітку 2020 року. «Це був також період змін і емоцій, які також є важливою частиною творчого процесу». В цілому проект спрямований на те, щоб задокументувати час: «Ці дні і те, як ми взаємодіємо, визначать нас в майбутньому». Але він також намагається змусити глядача усвідомити «емоції, які позаду наших дверей».

Двері на фотосесіях

Двері завжди були цікавим доповненням фотосесій. Вони несуть свій посил, сенс і нотки загадковості.

Двері і фотосесія фото

Двері і фотосесії фото

Відкриті двері означають початок нового життя, витка позитивних змін, саме тому вони часті учасники фотосесій молодят.

Злегка відкриті двері допомагають створити ніжний, загадковий образ нареченої, оберігають її емоції і атмосферу.

Двері і фотосесії молодят фото

Такі кадри з відкритими дверима дійсно виглядають по-особливому.

Двері і фотосесії фото

Фото нареченої за дверима

Многие фотостудии также активно в своих декорациях используют деревянные двери, украшая их цветами, новогодними венками и гирляндами в зависимости от праздника или повода фотосессии.Багато фотостудії також активно в своїх декораціях використовують дерев'яні двері, прикрашаючи їх квітами, новорічними вінками і гірляндами в залежності від свята або приводу фотосесії.

Фотосесії у дверей

А ці фото і ви можете використовувати в якості натхнення. Двері в такому вигляді надають затишок і атмосферность.

Декор з дверей для фотосесій фото

Двері з подорожей

Двері з подорожей - одна з наших найулюбленіших рубрик. Завдяки ній ми разом дізнаємося культуру міст і країн, саме вони допомагають зародженню цікавих проектів, допомагаючи пізнавати історію створення архітектурних будівель.

Двері з подорожей фото

У нашій скарбничці #DVB_travel фотознімків двері будинків міст України, Чехії та Німеччини, Великобританії, Австрії, Іспанії та Греції, Чорногорії та Хорватії, США та Австралії.

Двері з подорожей фото

Дивлячись на такі фотографії, відразу поринаєш в спогадах від подорожей, прогулянок по старим мощених вуличках, або навпаки сучасним мегаполісам, в яких також обов'язково залишилося місце для історії старовинних будинків з елегантними дверима.

Двері з подорожей фото

Запрошуємо і вас приєднатися до фото рубрики двері з подорожей і не тільки, пропагуючи любов до краси дверей і їх історії.Назад до списку

Вгору