Двері і мистецтво - частина друга

568
logo
Двері і мистецтво фото

Двері не тільки здатні привертати нашу увагу своєю неймовірною красою і загадковістю, дизайнерськими рішеннями і стилем, але в той же час вони є джерелом натхнення для створення нових творів мистецтва. Про які саме, ми і говоримо в нашій статті.

Вхідні двері в акварельних картинах

Міський скетчинг останнім часом все частіше і частіше набирає популярності. Адже кожна вуличка, особливо та, що розташована в старій частині міста, не тільки привертає увагу своєю красою, а й зберігає безліч таємниць.

Двері світу в ілюстраціях фото


І щоб поділитися їхньою красою, розповісти про таємниці, які вони зберігали споконвіку, місцеві жителі, мандрівники, фотографи і художники - кожен з них привносить свій внесок. Адже двері, будучи невід'ємною частиною міських вулиць, не менш яскраві і незабутні. Кожна з них, будь-то старовинна або сучасна, має свою історію.

Ось і вхідні двері Європи не змогли сховатися від захопленого погляду української художниці Вікторії Кравченко. Подорожуючи по світу, художниця створила серію акварельних ілюстрацій, в яких відображені двері Риги, Брюсселя, Парижа, Праги і її рідного Києва.

Своїми роботами Вікторія хотіла донести, що в кожному місті є свої гарні і оригінальні двері, за якими може ховатися своя Країна Чудес, головне не боятися використовувати свою фантазію.

Двері світу в ілюстраціях фото

Старовинні двері Кропівницького на листівках
Двері на листівках фото


Схожу глибоку ідею для свого проекту використовувала друга українська художниця з Кропивницького Наталія Соловйова. За свій рахунок вона видала серію листівок "Двері старовинного Єлисаветграда" з власними ілюстраціями старовинних дверей рідного міста.

Назва проекту походить від старовинної назви Кропивницького, звертаючи увагу на давню історію міста і дверей, вишукано прикрашають фасади будівель.

Двері замків в листівках з Кракова


Старовинні двері Кракова надихнули місцевих жителів на створення проекту Open Krakow.

Проект Open Krakow. Листівки з Кракова з дверима фото


Ідея проекту полягає в тому, аби розповісти мандрівникам з усього світу про історію цього міста і зберегти яскраві спогади. Купуючи набір, що складається з листівки з видом на старовинні замки і кованим ключем, кожен здатний відкрити для себе нову історію.

Проект Open Krakow. Листівки з Кракова з дверима фото

Погодьтеся, такий сувенір відрізняється від стандартних туристичних листівок.

До того ж такий набір можна використовувати і для інших привидів, наприклад, в якості подарунка перед вступом до університету, на повноліття, у вигляді побажань з легкістю відкривати перед собою двері в нове життя.

Проект Open Krakow. Листівки з Кракова з дверима фото

Таким чином, представлені проекти мають загальну ідею - пам'ятати і берегти красу міст, безумовно, одним з головних елементів яких є красиві старовинні двері.

Двері і рукоділля

Ідею використання дверей в якості сувенірів підхопили і любителі рукоділля, створюючи не тільки дверні листівки ручної роботи, а й блокноти.

Блокнот в виде дверей фото

І за допомогою різноманітних декоративних елементів можна створити подарунки до будь-якого свята, будь-то день народження, новий рік або новосілля.

Листівки у вигляді дверей фото

Або створити справжню казку для дитини, відкрити яку допоможуть яскраві чарівні двері.

Открытка для ребенка в виде дверей фото


Назад до списку

Вгору