DvB_travel або цікаві факти про двері

378
logo

DvB_travel або цікаві факти про двері фото

З тих пір, як ми опублікували новину про своє флешмобі #dvb_travel, ми не перестаємо приємно дивуватися Вашим красивим фото, створених в подорожах по Україні, Європі, Азії та Америці. Нам дуже приємно знати, що Ви також цінуєте красу дверей і відчуваєте їх також, як і ми, по-особливому.

У даній статті ми розкриємо цікаві факти про двері різних країн, які Ви змогли відобразити на своїх фото.

Двері Києва і Шоколадний будиночок

Для тих, хто любить в свій вихідний цікаві прогулянки по місту, Київ готовий порадувати своїми загадковими дверима. Як старовинні вуличні, так і двері музеїв здатні привернути своєю красою і неймовірною історією.

Цікаві двері Києва фото

Багато жителів Києва і не здогадуються про існування справжнього пам'ятника архітектури та історії. Фасад «Шоколадного будиночка» виконаний у флорентійському стилі, в той час як інтер'єри кімнат виконані в візантійському, французькою та мавританському стилі. Мавританський стиль або, як його ще називають, марокканський, нагадує східну казку та привертає погляд своєю неординарністю.

Двері, які відображені на фото праворуч, розкішні та величні, в поєднанні з яскравими стінами насичених відтінків з золотими і срібними комбінаціями підкреслюють атмосферу барвистого колориту.

Двері Львова та Будинок вчених

Цікаві двері Львова фото

Двері, що зображені на фото зліва, приховують таємниці одного з найвідоміших пам'ятників архітектури Львова, «Будинку вчених», створеного в стилі необароко віденськими архітекторами.

Вишукані вхідні двері повністю відповідають елегантному легендарному інтер'єру, який прославився завдяки зйомкам «Трьох Мушкетерів», саме тому величезні різьблені сходи, що з'єднує поверхи Будинки, називають «Сходами Д'Артаньяна».

Натовпи туристів включають в свій гід обов'язкових відвідин «Будинок вчених» не тільки через фото, де проходили кінозйомки, а й для того, щоб помилуватися інтер'єром, де проводилися бали і виступав Вольфганг Амадей Моцарт-молодший.

Двері Любляни: від яскравих до найжахливіших

Двері собора Святого Николаса Любляна фото


У Любляні, столиці Словенії знаходяться одні з найжахливіших дверей не тільки Європи, а й світу. Це двері собору Святого Ніколаса, які представляють історію єпархії.

Цікаві двері Любляни фото

У той же час, в Любляні є і барвисті двері.

Двері Венеції та особлива атмосфера особливого міста

Гарні двері Венеції фото


Незважаючи на невелику площу міста Венеції, в ній легко і просто можна загубитися, виною цьому є безліч витіюватих, заплутаних вулиць і незрозуміла на перший погляд нумерація.

Гарні двері Венеції фото

У той же час, у цінителів деталей завдяки цьому є можливість звернути увагу на найрізноманітніші двері, які для деяких можуть здаватися лише звичайним елементом кожного будинку.

Двері Венеції ніби кричать своїм стилем, кольором про те, хто за ними живе. Саме тому венеціанці не скупляться при покупці дверей. При цьому, більший інтерес представляють старі двері, за якими потрібен чималий догляд для збереження їх історії і колориту.

Двері Верони і історія Середньовіччя

Гарні двері Верони фото


Варто відзначити, що не тільки венеціанські двері здатні підкорити туристів своєю красою. Вуличні двері Верони незалежно від матеріалу, кольору і стилю створюють враження самобутності і затишку цього невеликого міста.

Таким чином, створюється враження, що в Італії відношення до дверей зовсім інше.

Двері Барселони і цікаві факти про вулиці Іспанії

Нумерація дверей в Іспанії фото

Гарні двері Іспанії фото


Варто відзначити, що адреси там істотно відрізняються від наших.

Після назви вулиці в адресі слід номер, але не дому, як Ви могли подумати, а під'їзду. Так як в Іспанії рідко зустрінеш окремі будинки, в більшості випадків, особливо в старому місті Барселони, будинки об'єднані спільними стінами. Номери поверхів також називають по-іншому, за європейськими традиціями - перший поверх - це другий по-нашому, а нижній поверх, як правило, нежитловий.

Але і з нумерацією квартир в Іспанії, як Ви вже здогадалися, не все просто. Після вказівки номера поверху друга частина, що позначає квартиру, може мати вигляд цифри, букви або навіть слова.

Особливу увагу також слід приділити графіті. У Барселоні графіті на дверях особливо популярні, навіть якщо наносять їх на досить старі і перш представницькі двері.

Ми вдячні нашим підписникам соціальних мереж «Двері Білорусії» за участь в флешмобі #dvb_travel. З нетерпінням чекаємо нових фото з цікавими дверима з Ваших нових подорожей.


Назад до списку

Вгору