DvB_travel грудень 2018. Або цікаві факти про двері з подорожей

511
logo

Двері світу фото

Ми продовжуємо нашу рубрику #DVB_travel завдяки Вам, наші мандрівники.

Подорожуючи самостійно, Ви подорожуєте разом з нами. Адже, публікуючи свої фото дверей з різних країн, Ви ділитеся і з нами своїми емоціями від їх краси та історії.

Сьогодні ми опублікуємо фото неймовірно красивих дверей із затишної Праги і величного Відня. А також розкриємо секрет, в яких містах і країнах можна помилуватися справжніми витворами мистецтва.

Двері Праги, Чехія

Двері Праги фото

Дійсно, побувавши в Празі, залишитися байдужим до неї, чарівності її архітектури і вишуканої краси вуличних дверей неможливо.

Двері передають загадковість, надають романтичний шарм старовинного міста. І, гуляючи по вуличках, буквально вбираєш дух багаторічної історії.

Двері Праги фото

Бароко і експресіонізм, класицизм і еклектика - все це характеризує не тільки будівлі, але й парадні двері, що прикрашають ці зразки архітектури.

І саме їх Ви відобразили на своїх фотознімках, аби поділитися з нами.

Двері Відня, Австрія

Опинившись у Відні і прогулюючись по його вулицях, обов'язково звертайте увагу на будівлі, хоча по-іншому тут ніяк неможливо. І однією з головних деталей, без сумнівів, можна вважати двері, адже все починається саме з них.

Двері Австрії фото

Двері Флоренції, Італія

Собор Санта-Марія-дель-Фіоре - абсолютно незабутній витвір епохи неоготики. Фасад собору прикрашають величезні бронзові двері, розписані чудовими картинами з життя Мадонни.

Двері Флоренції фото

Двері Будапешта, Угорщина

Будапешт насправді дуже красивий, але в той же час контрастний. Буда - місто-столиця Угорського королівства, в якому зустрічається архітектура Середньовіччя і Ренесансу, бароко і класицизму.

Пешт - незважаючи на сучасність, є володарем важливих історико-культурних пам'яток. І все ж в ньому перегукуються вулиці з пафосними будівлями зі старим кварталом, який кишить руїн-пабами.

Двері Венеції фото

Двері Венеції, Італія

Варто відзначити, що Венеція не менше контрастне місто. Тут і пам'яті на фотоапараті або телефоні не вистачить, аби сфотографувати всі двері. Старовинні дерев'яні, ковані, сучасні - все це створює унікальну атмосферу тієї Венеції, яку так люблять туристи.

Двері Венеції фото

Спостерігаючи за деякими дверима і справді можна не переставати дивуватися. Так як по Венеції можна пересуватися або пішки, або на водному транспорті, що набагато зручніше для місцевих жителів, більшість дверей виходить відразу до води, щоб, стрибнувши в свій човен, можна було відправитися в магазин за продуктами.

Двері Венеції фото

А над самими дверима розташовані дзвіночки, на яких підписані імена господарів. Це дуже зручно - не потрібно зайвий раз дзвонити і запитувати "який код квартири".

Підводячи підсумки, хочеться нагадати і про красу наших рідних міст.

Незвичайні, неймовірно стильні двері зустрічаються не тільки за кордоном, але і в Україні. І всі вони відрізняються своєю оригінальністю, ваблять очі туристів дізнатися, що ж знаходиться за ними.

Спробуйте відгадати, на якому з цих трьох фото зображені двері Львова, а на якому Праги та Відня?

DvB_travel двері світу фото

А тут змагаються вулички австрійського та українського міста на статус кращого.

DvB_travel двері світу фото

Звертайте більше уваги на красу, котра трапляється нам і в наших рідних містах. Та публікуйте фото красивий дверей зі своїх подорожей.


Назад до списку

Вгору