Декоруємо двері на Хелловін 2018

1056
logo
Декор дверей на Хеллоуїн фото

Вечірка на Хелловін - це вже давно добра традиція в США та Європі. У нас же це свято тільки починає набирати обертів популярності. Але ж це відмінний привід веселого проведення часу.

Однак Хелловін цінний не тільки цим, сама підготовка до нього справа вкрай захоплююча, хоча й досить часовитратна, адже потрібно подбати не тільки про костюми, але й про декор будинку. Використовувати страхітливі декорації, або навпаки дарувати добрий настрій, вирішувати Вам. А ми поки підготували фотопідбірку ідей з оформлення вхідних дверей для дому та міжкімнатних дверей для квартири.

Декор вхідних дверей для будинку на Хелловін

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

Досвід доводить, що прикрасити свій будинок до Хелловіну досить просто - використовуючи підручні матеріали і фантазію можна створити оригінальне вбрання для вхідних дверей, яка обов'язково допоможе здійснити незабутнє враження на Ваших гостей в день свята.

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

Ідеї по декору дверей радують своєю різноманітністю, але в той же час не варто забувати і про головного учасника свята - Світильника Джека. Традиційно прийнято перетворювати колоритний гарбуз в оберіг від злих духів за допомогою свічок. Такий містичний антураж зачаровує своєю красою і таємничістю.

А ліхтарі з гарбуза відмінна ідея для арт-експериментів та гри з дітьми.

Гарбуз на Хелловін ідеї декору фото

Напрям у мистецтві "pumpkin art" або карвінг з гарбуза досить популярний, причому такі прикраси можна використовувати не тільки на Хелловін, але й просто для осіннього декору інтер'єру.

Гарбуз на Хелловін ідеї декору фото

Що стосується декору вуличних дверей, найчастіше використовують фігури кажанів, павутину з об'ємними павуками, черепа і різних зловісних персонажів. Чим страшніше, тим краще, так вважають фанати Хелловіна, які вірять в легенду про те, що саме тоді злі духи будуть обходити будинок, у всякому разі такий декор точно вразить кожного гостя з самого порога Вашого будинку.

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

Ще одним важливим атрибутом є вінок, який також допоможе Вашим дверям виглядати більш атмосферно.

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

Марля або штучна павутина, стрічки в тематичному чорному кольорі, ворони, скелети, монстри, павуки та інші моторошні гірлянди - все це стане в нагоді для оздоблення вхідних дверей.

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

А для тих, хто не готовий перетворювати свій будинок або квартиру в темний склеп, є й інші ідеї для декору приміщень.

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

Хелловін - це свято емоцій і радісних вражень, тому сміливо використовуйте та такі милі і веселі прикраси.

Декор вхідних дверей на Хеллоуїн фото

Декор для міжкімнатних дверей на Хелловін

На час святкування кімната може стати оригінальною, яскравою фотозоною, основним елементом якої, звичайно, будуть міжкімнатні двері, що наповнять будинок страхітливою атмосферою.

Декор дверей на Хеллоуїн фото

Для цього можна використовувати готові трафарети і тематичні наліпки для дверей, які можуть бути не тільки плоскими, а й об'ємними. Аплікації можна зробити з щільного картону у доповненні з тканиною, величезними павутинами, без яких Хелловін також неможливо уявити.

Декор дверей на Хеллоуїн фото

Готову павутину з тарантулами можна причепити на двосторонній скотч відразу на двері або стіни. Такі прикраси будуть виглядати дуже ефектно.

Як бачите, навіть найбільш неординарний декор під силу кожному, головне обрати який Вам ближче, аби добре і яскраво провести вечірку з нагоди Хелловіна.Назад до списку

Вгору