Умови гарантії та сервісного обслуговування


Наша компанія гарантує прекрасний зовнішній вигляд зі збереженням усіх своїх експлуатаційних функцій продукції протягом 12 місяців з моменту доставки .

 


Умови гарантії: 


Випадок визнається гарантійним ( за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки установки) :
1. Зміна геометрії
2. Руйнування конструкції
3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1мм.

 

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії) :
1. Якщо пошкодження носить механічний характер , або внаслідок механічних впливів.
2. Зміна конструкції , зміна встановлених заводом - виробником розмірів дверного полотна шляхом його підрізування по висоті і / або ширині. 
3. Внаслідок порушення черговості технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт ( обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.). Рекламації по дверях встановленим в таких приміщеннях розгляду не підлягають , і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару .
4. Неправильна експлуатація , порушення технології установки і монтажу.       


Важливо! Гарантія є дійсною за наявності платіжних документів та оригіналу рахунку - фактури із справжньою рекомендацією з печаткою фірми - продавця. Якщо випадок буде визнаний гарантійним , то ремонт виконується безкоштовно . Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дати покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості , упаковка , ярлики і платіжний документ.

 

Шановний клієнт, якщо Ви вважаєте, що у Вас стався гарантійний випадок, заповніть будь ласка заяву через онлайн форму. Ми її розглянемо і передзвонимо Вам з подальшим рішенням. Заповнити форму можна тут.Рекомендації по експлуатації, зберіганню та встановлення дверних блоків

 

Шановний покупець , Ви придбали двері в компанії « Двері Білорусії ». Двері , що продаються нашою компанією, зроблені в основному з масиву натурального дерева , і як наслідок , вимагають правильного до себе ставлення. Дотримання наведених нижче правил транспортування, складування і установки дверного блоку гарантує його тривалу і безпроблемну експлуатацію , а також застосування умов гарантійного обслуговування.


1. Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, що пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію.
2. Дверні полотна необхідно берегти від потрапляння прямих сонячних променів , високих температур і намокання.
3. Переміщення дверей проводиться тільки на вазі або за допомогою механічних засобів (візки та ін.) Переміщення двері волоком не допускається.
4. Встановлення дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю , в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ встановлювати двері під час або до проведення ремонтних робіт ( оштукатурювання , фарбування, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д.) , а так само протягом трьох днів після їх завершення .
5. Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщення , де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури. 
6. Експлуатація дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65 % при температурі від 15С до 40С .
7. У процесі експлуатації дверних полотен , коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них , що викликають їх пошкодження .

 

В процесі експлуатації за дверима бажаний догляд та обробка їх меблевими полиролями , що покращує зовнішній вигляд і збільшує довговічність експлуатації.

 


Компанія «Двері Білорусії» дякує Вам за придбання нашої продукції


Вгору