Способи оплати:


Готівкою


Оплата в салоні в національній валюті

VISA, MasterCard або Приват24

- Оплата карткою VISA або MasterCard в салоні через термінал
- Оплата карткою VISA, MasterCard або через Приват24 по виставленому Компанією "Двері Білорусії" рахунку на e-mail або SMS

Безготівковими

Оплата в будь-якому відділенні банку. Рахунок можна отримати в салоні або по електронній пошті

В розстрочку

Безпроцентну розстрочку можна оформити у фірмовому салоні "Двері Білорусії" до 5 місяців


Способи доставки:


Доставка Компанією "Двері Білорусії"

1. По Києву: до 6 міжкімнатних дверей з погонажем - 650 грн., від 7 до 10 - 1 000 грн., від 11 до 25 - 2 500 грн., окремий довіз погонажних виробів - 300 грн. і т.п.) - за погодженням сторін залежно від об'єму, вхідні двері - 650 грн., від двох дверей - знижка 50% за доставку кожних додаткових дверей.

2. По Дніпру та Запоріжжю: 500 та 550 грн. відповідно (до 6 міжкімнатних дверей), 7-10 дверей Дніпро-650 грн. та Запоріжжя – 1000 грн., понад 11 – за окремим розрахунком. Погонаж, дод. асортимент та вхідні двері – аналогічно умовам по Києву.

3. По Одесі: до 6 міжкімнатних дверей з погонажем - 350 грн., від 7 до 10 - 500 грн., від 11 - за окремим розрахунком, окремий довіз погонажних виробів - 200 грн., товари додаткового асортименту (ламінат тощо) - за погодженням сторін залежно від обсягу, вхідні двері – 400 грн.

4. По Харкові: до 6 міжкімнатних дверей з погонажем - 400 грн., від 7 до 10 - 700 грн., від 11 - за окремим розрахунком, окремий довіз погонажних виробів - 250 грн., товари додаткового асортименту (ламінат тощо) - за погодженням сторін залежно від обсягу, вхідні двері – 450 грн.

5. Львів: 450 грн., від 7 до 10 - 800 грн., від 11 - за окремим розрахунком, окремий довіз погонажних виробів - 250 грн., товари додаткового асортименту (ламінат тощо) - за погодженням сторін залежно від об'єму, вхідні двері – 450 грн.

6. За межі Києва: плюс 20 грн. за 1 км від межі міста. Обмеження: до 30 км. від межі Києва. Можливість та вартість понад 30 км – за погодженням сторін.

7. Двері, виготовлені за індивідуальним замовленням, негабаритний товар - можливість та вартість доставки - за погодженням сторін.

8. Вхідні двері та великогабаритний товар доставляються лише "під борт" автомобіля.

9. Якщо проїзд до місця розвантаження утруднений або заважає іншим транспортним засобам (відсутність або заповненість паркувальних місць, стан дороги, арка-обмеження при виїзді в дачні кооперативи та садові товариства та інше), доставка буде здійснена максимально близько до місця планованого розвантаження за умови порушень Правил дорожнього руху та ймовірності пошкодження автомобіля, а перенесення товару вважається як підйом на поверх за кожні 20 метрів. У разі значної віддаленості від місця розвантаження до клієнта рішення приймається менеджером по доставках.

10. Підйом (занесення) міжкімнатних дверей та погонажу: за наявності вантажного ліфта: 40 грн. дверний комплект (полотно та погонаж), 20 грн. погонаж; за наявності пасажирського ліфта: 50 грн. дверний комплект (полотно та погонаж), 30 грн. погонаж. Якщо в будинку немає ліфта (або виявлено його несправність, або товар не поміщається в кабіну ліфта): 70 грн. дверний комплект (полотно та погонаж), 40 грн. погонаж. У будинках "сталінської" та "царської" споруди - тарифи за занесення подвоюються. Занесення сходами здійснюється лише до 5 поверху. Занесення до приватного будинку оплачується як підйом на поверх, далі - виходячи з наявності сходів.

11. Персонал компанії не заносить товар без попереднього погодження до торгових та розважальних центрів, лікарень, гуртожитків, навчальних закладів, на ринки, станції громадського транспорту.

12. У разі організації повторної доставки (запізнення клієнта до домовленого часу доставки, що могло призвести до затримки доставки наступним клієнтам, необґрунтована затримка при розвантаженні товару тощо), вона тарифікується із застосуванням коефіцієнта 1,5.

13. Доставка товару здійснюється у будні дні з 11 до 16.00 год.

14. Відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" клієнт має право протягом 14 днів замінити товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасонами, кольором або не може бути використаний за призначенням, але за умови якщо товар не використовувався та збережено його товарний вигляд, споживчі якості, заводське пакування, документи. У такому разі зворотне відправлення товару (перевезення, винесення та інше) здійснюється за розцінками та умовами аналогічними доставкою та занесенням.

15. Товар (погонажні вироби), виготовлений за індивідуальними замовленнями (негабарит тощо), згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" поверненню не підлягає"

Час доставки


Час доставки узгоджується з менеджером служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите та оплатите своє замовлення. Час здійснення доставки залежить від часу оплати замовлення й наявності товару на складі. При наявності дверей, доставка здійснюється в термін від 1 до 10 робочих днів або в будь-який інший узгоджений з Вами час.


Приємних Вам покупок!

Вгору