Способи оплати:


1. У салоні через касовий апарат у національній валюті або через термінал , платіжною карткою Visa / Mastercard

2. У будь-якому відділенні банку по виставленому рахунку ( рахунок можна отримати в салоні, або ми можемо вислати Вам на e - mail )
* оплата через UniCredit Bank ( Укрсоцбанк ) - без комісії платника.

* оплата через  термінал Приват Банк (діє програма Бонус+)  


3. У розстрочку. Безпроцентну розстрочку через банк , можна оформити в будь-якому фірмовому салоні "Двері Білорусії" до 3 місяців.

* деталі уточнюйте у менеджерів в магазинах.

Способи доставки:


1. По Києву . Міжкімнатні - 250 грн, Вхідні - 300 грн. Виїзд за межі Києва - 8грн/км

2. Самовивіз зі складу ( пн-пт з 9.00 - 18.00)

3. За Україну . (уточнюйте у менеджера)

4. Транспортною компанією за Вашим вибором ( Ваша транспортна компанія приїжджає до нас на склад, забирає товар і доставляє Вам . Оплата за тарифами перевізника. Важливо ! Відповідальність за перевезення та збереження товару , лягає на компанію перевізника)


Час доставки


Час доставки узгоджується з менеджером служби доставки , який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі. При наявності дверей, в середньому , доставка здійснюється до 10 робочих днів.


Ви також можете вказати зручний час доставки з 9.00 по 17.00 в будні дні, і Ваші побажання будуть максимально враховані при складанні маршрутного листа. 

Напередодні з 16.00 до 20.00 Вам повідомляють про часовий інтервал доставки (він дорівнює двом годинам, в залежності від пробок і часу на відвантаження в інших пунктах).

У день відвантаження, по Вашому запиту, можуть зателефонувати і повідомити більш точний час доставки товару.
У разі затримки, більш зазначеного часу, проводиться додаткове узгодження з клієнтом. Буде запропоновано новий час, або інший день і час доставки.

Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом.


Приємних Вам покупок!
Вгору