Вхідні та міжкімнатні двері ТМ «Двері Білорусії» в одному дизайні

Торгово-промислова група (ТПГ) «Двері Білорусії» пропонує споживачам широкий вибір вхідних металевих дверей, міжкімнатних дерев'яних дверей та дверей спеціального призначення (вологостійких або протипожежних) в одному дизайні.

Вхідні та міжкімнатні двері ТМ «Двері Білорусії» в одному дизайніЦя можливість дозволяє покупцеві створити єдиний правильний ансамбль при облаштуванні будь-якого приміщення.

Коли робиться ремонт у квартирі, будинку або офісі, споживач прагне до ідеальних рішень. У дизайні деяких приміщень зустрічається невідповідність по стилю, пов'язане з дверними конструкціями, так як різні виробники дверей в Україні та за кордоном за роки своєї діяльності розвивали модельний ряд по-своєму.

У підсумку різні погляди різних дверних фабрик на свою продукцію, привели до того, що у покупців виникає ряд проблем з вибором дверей. Їм важко підібрати вхідні металеві та міжкімнатні дерев'яні двері по стилю, так, щоб двері поєднувалися між собою. Споживачі змушені шукати в різних салонах поєднувані між собою вхідні й міжкімнатні двері.

ТПГ «Двері Білорусії» вирішила цю задачу. На власних фабриках, використовуючи різні сучасні технології із застосуванням інноваційних матеріалів, ми виробляємо вхідні та міжкімнатні двері, двері спеціального призначення (вологостійкі і протипожежні) в одному дизайні. Це дає можливість споживачам підібрати до вхідних металевих дверей міжкімнатні двері в єдиному стилі. Причому будуть збігатися усі характеристики, що впливають на єдність композиції: форма, колір, фактура й конструктивні особливості. Наприклад, вхідні двері «Вена» представлені в асортименті продукції Компанії «Двері Білорусії» спільно з міжкімнатними дверима «Вена» в одному дизайні.

Покупці отримують такі вигоди:

  • Двері для будь-якого об'єкту (квартири, будинку, офісу) споживач може купити в одному місці в найближчому салоні Двері Білорусії. Це очевидна економія часу. В Україні працюють 135 фірмових салонів Двері Білорусії.
 
  • Двері виконані в одному дизайні. За формою, кольором і фактурою вони будуть збігатися. У споживачів не буде додаткових витрат на зайву міжкімнатну двер, як це відбувається при покупці дверей у різних виробників. Справа в тому, що при покупці вхідних дверей, споживачеві доводилося купувати зайву міжкімнатну двер, яка встановлювалася безпосередньо за вхідними дверима, щоб досягти єдиного стилю приміщення (холу, коридору) разом з міжкімнатними дверима. Це робилося, щоб приховати відмінності. Завдяки продуманому дизайну продукції ТМ «Двері Білорусії» тепер купувати зайву міжкімнатну двер немає необхідності. Це очевидна економія грошей покупців.
 
Будь-який будинок і приміщення починається з дверей, а естетично привабливе починається з дверей ТМ «Двері Білорусії».

Назад до списку
 
Вгору