ТПГ «Двері Білорусії» сертифікувала свою продукцію в Республіці Польща та отримала доступ до ринку Євросоюзу.

Міжкімнатні двері Торгово-промислової групи «Двері Білорусії» під торговою маркою Polesie, які виробляються на побудованих в Україні власних фабриках, з найвищою оцінкою пройшли лабораторні іспити в ITB – INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ, м. Варшава, Республіка Польща. Отримано сертифікат KRAJOWA OCENA TEHNICZNA на міжкімнатні дерев’яні двері від 31.08.2017 та присвоєно знак [B] BUDOWLANE, який надає право виходу на ринок Республіки Польща та спрощує експорт готової продукції до інших країн Європейського Союзу.

                                       SKM_C284e17090412070-Польская национальная оценка техническая.jpg
Торгово-промислова група «Двері Білорусії» вже більш ніж 4 роки успішно реалізує в Україні та експортує з України до країн Євросоюзу (Німеччини, Бельгії, Данії, Італії, Республіки Польща, Чехії, Словаччини й Болгарії) дерев’яні пелети - альтернативний вид біо-палива, які виготовляються із залишків деревини після виробництва міжкімнатних дверей.

Із дверима ж ситуація більш жорстка, бо країни ЄС захищають свій ринок Європейськими стандартами та сертифікацією готової продукції. 2017 рік став для нас переломним. Якщо на протязі 12 років з 2005 р по 2017 р реалізація вхідних та міжкімнатних дверей тм «Двері Білорусії» здійснювалася тільки в Україні, Республіці Білорусь, Молдові, Казахстані й інших країнах бувшого СНД, то з початку 2017 р після багаторічних зусиль вдалося освоїти нові ринки збуту Дверей Білорусії - Саудівську Аравію, Ірак, Китай, а тепер вже з вересня 2017 р після Європейської сертифікації продукції ТПГ «Двері Білорусії» - Республіку Польща та Румунію. Тривають переговори із зацікавленими потенційними дистриб’юторами продукції ще з 5 країн Євросоюзу.

Після вступу в силу Асоціації України з Європейським Союзом та безвізового режиму з ЄС, дверному бізнесу від держави треба тільки розуміння того, що логічним є експорт готової продукції, а не сировини, а також державна підтримка всього у 4 важливих питаннях: безпека; зниження податкового тиску на бізнес; якісні комунікації, залізні та автомобільні дороги, морські порти (розвиток логістичного потенціалу країни); реформа в освіті (особливо в підготовці кваліфікованих спеціалістів для роботи на сучасному промисловому обладнанні з числовим програмним управлінням ЧПУ, робототехнікою) та інші прогресивні реформи; усе інше дверний бізнес зробить самостійно.


Назад до списку
 
Вгору