Технологічний стрибок ТПГ «Двері Білорусії», сучасні новинки дверей 2018 р.

На додаток до опублікованих статей про розвиток в Україні виробництва, експорту, торгівельного й логістичного потенціалу, Компанія «Двері Білорусії» розповіла про чинники успіху 2018 року, сучасні дизайнерські рішення, використання інноваційних матеріалів, новітніх технологій проектування та виробництва.

Торгово-промислова група (ТПГ) «Двері Білорусії» спеціалізується на виробництві та просуванні дерев'яних міжкімнатних дверей (шпонованих, екошпон, емаль, з масиву сосни), металевих вхідних дверей (преміум, середнього, стандарт - сегментів) та дверей спеціального призначення (протипожежних, вологостійких й інших).

Посилення конкуренції, підвищення вимог покупців до дизайну та якості продукції на внутрішньому ринку України й зовнішніх ринках інших країн стимулювали Компанію до прискореного пошуку у 2018 році нових можливостей, розробці новітніх технологічних рішень, використанню інноваційних матеріалів, проектуванню й створенню широкого ряду нових сучасних моделей вхідних та міжкімнатних дверей торгівельної марки «Двері Білорусії».

Вихід Дверей Білорусії на ринок Саудівської Аравії привів до створення вологостійких міжкімнатних дверей. Річ у тому, що в Саудівській Аравії у житлових приміщеннях приватних будинків підлоги з керамічною плиткою миють водою прямо зі шлангу або випліскують воду з відра на підлогу. Відповідно, відбувається пряме попадання води на двері, що приводить до коливань вологості деревини у середині невологостійких дверей, розширенню при намоканні, а потім звуженню при висиханні в жаркому кліматі дерев'яних елементів усередині міжкімнатних дверей, що може привести до їх розтріскування. Всім відомо, що деревина це натуральний матеріал, який вбирає та віддає вологу.

Підвищення вимог пожежної безпеки у громадських приміщеннях України, інших країн, вживання новітніх технологій й інноваційних матеріалів привели до створення дерев'яних протипожежних дверей торгівельної марки «Двері Білорусії» зі ступенем вогнестійкості EІ90 та часом опору відкритому вогню 90 хвилин. Нижче представлені фото випробувань й сертифікат відповідності, отриманий фабрикою «Укрдорс» Торгово-промислової групи «Двері Білорусії». В Україні до 2018 року фахівці і уявити не могли, що дерев'яні протипожежні двері здатні вистояти прямій дії відкритого вогню протягом 90 хвилин. Цей технологічний прорив ТПГ «Двері Білорусії» дозволяє споживачеві створити єдиний правильний ансамбль при облаштуванні будь-якого приміщення, укомплектувати будь-який готель, будинок, офісний центр, громадські та житлові приміщення за доступною ціною за допомогою вхідних, міжкімнатних і дерев'яних протипожежних дверей торгівельної марки «Двері Білорусії», виконаних в єдиному дизайні. Дерев'яні протипожежні двері встановлюються там, де найважливіше забезпечити максимальний рівень захисту та комфорту.

Таким чином, деякі сучасні моделі дверей ТМ «Двері Білорусії» можуть бути як стандартними міжкімнатними, так і вологостійкими або вогнестійкими. Зовнішній дизайн цих трьох видів дверей може бути єдиним, а відрізнятися вони будуть лише технологіями виробництва, інноваційними матеріалами, внутрішніми елементами, зовнішнім покриттям та ціною. Наприклад, на фотографії нижче показані міжкімнатні шпоновані двері модель Флеш-4 ПГ  кольору - світлий горіх, які зовні схожі на дерев'яні протипожежні двері модель Флеш-4F ПГ EІ90 того ж кольору світлий горіх.
Двері торгівельної марки «Двері Білорусії» поєднують в собі яскраві дизайнерські рішення, сучасні технології, натуральні й інноваційні матеріали; прикрашають інтер'єр; забезпечують тепло- й звукоізоляцію, характеризуються оптимальним співвідношенням ціни та якості; мають заслужений попит у фахівців, корпоративних споживачів й населення.

З новинками 2018 року ТМ «Двері Білорусії» - моделями Флеш 1-12, Тренд, Тетріс, Індиго, Бетон, Сахара, Венеція, Прайм, Честер та іншими можна ознайомитися, відвідавши один з 135 фірмових салонів «Двері Білорусії» в Україні, або сайт www.dveribelorussii.com

Назад до списку
 
Вгору