Майстер-клас EASY TALK з клієнтом: діалог без факапів!

Компанія "Двері Білорусії" організовує проведення неймовірно цікавого, пізнавального і, найголовніше, корисного майстер-класу від Юлія Некрасова під назвою "EASY TALK з клієнтом: діалог без факапов!"

Дата проведення: 25.04.19 в 18.00

Адреса проведення: DVERI BELORUSSII DESIGN HUB, бул. Вацлава Гавела, 16А.

Вхід відкритий, але за попередньою реєстрацією.

У програмі відкритого майстер-класу:

1. Проактивність і реактивність. 

2. Формула управління враженням. 

3. Типи соціальної поведінки. 

4. Логіка прийняття неусвідомлених рішень. 

5. Групові переговори. 

6. Продаючі презентації.

Після навчання ви будете знати, як:

– аналізувати події для розвитку власної проактивности; 
– продуктивно взаємодіяти з оточуючими; – активно впливати на прийняття необхідних Вам рішень.

Головне - познайомитесь з багатим життєвим і професійним досвідом бізнес-тренера, спроеціюєте його на свої завдання і в подальшому зможете застосовувати отримані навички на практиці.

Цей майстер-клас буде цікавий всім, хто зацікавлений в систематизації досвіду, розвитку персональної ефективності та відкритий до нових методів для поліпшення своїх комунікаційних навичок

Юлій Некрасов – фінансовий експерт, інженер-системотехнік, магістр економіки. За його плечима - 15-річна переговорна практика, шлях від економіста до заступника Голови Правління банку.

Засновник Бізнес-школи проактивних керівників, Незалежного центру консультування «Культура фінансів». Сьогодні Юлій Некрасов - бізнес-тренер і консультант, засновник і керівник Nekrasov Training Group, автор публікацій на сторінці Facebook «Книжкова мудрість в практичних інструментах».

За 12 років в сфері корпоративного навчання на тренінгах Некрасова пройшли підготовку 7 000 співробітників таких компаній, як МХП, Агрорегіон, Кернел, Бунге, Київстар, Водафоун, Укртелеком, Ашан, Rozetka, Укрсиббанк, Honda, Watsons, Philips, Praktiker, СТБ, Карлсберг , ІДС, Рабен Україна, Кюне Нагель, КАН, Інтергал, Житомирські Ласощі, Нові продукти, Євроформат, СК «Країна», СК «Про100страхованіе», Пфайзер, Валеант, Іпсен, JTI, Імперіал Тобакко.


Назад до списку
 
Вгору