Компанія "Двері Білорусії" приєдналася до сервісу Sarafan

Ми ретельно працюємо над тим аби мати максимально об'єктивну оцінку про нашу продукцію, якість обслуговування та додатковий сервіс.

Тому нещодавно компанія "Двері Білорусії" приєдналась до сучасного популярного сервісу відгуків Sarafan, за допомогою якого ми зможемо моментально реагувати на відгуки та підтримувати ефективний зворотній зв'язок з усіма нашими клієнтами.


Якщо у Вас є побажання, пропозиції чи виникли зауваження, скажіть нам про це прямо зараз. Ми хочемо знати Вашу думку, адже для нас важливо бути кращими.

Як користуватися сервісом?

На сторінці сайту розміщено QR-код, який необхідно зчитати за допомогою смартфону. Якщо Ви не можете знайти цю функцію у своєму гаджеті, варто відкрити viber, у користувачів якого функція сканування QR-кодів активна. Або, перейти по кнопці:

Залишити свій відгук


Після чого Ви автоматично потрапляєте на web-сторінку, де залишаєте відгук, обравши оцінку за допомогою смайлів, прикріпивши фото, аудіо або відеофайл для більш детальної оцінки.

Так само можна зробити, якщо у Вас є пропозиції чи зауваження під час відвідування наших фірмових салонів, де розміщені наліпки з QR-кодами.

Ваш коментар напряму приходить до центрального офісу або до керівника торгової точки відповідно в реальному часі. Тому Ви дійсно можете бути впевненими, що Вас почують і дадуть зворотній зв'язок, будете бачити статус розгляду свого питання та також зможете його оцінити.

Таким чином, ми отримуємо реальні конструктивні відгуки, ретельно вивчаємо та реагуємо, в свою чергу Ви маєте змогу формувати об'єктивну оцінку нашій Компанії і співпрацювати з брендом-лідером дверного ринку, для якого вкрай важливо бути кращим для своїх клієнтів.

Дякуємо за можливість ставати ще кращими, разом з Вами!

Назад до списку
 
Вгору