Компанія «Двері Білорусії» взяла участь у благодійному Пробігу під каштанами – Київ 2017

Компанія «Двері Білорусії» в неділю 28 травня 2017 р. у місті Києві взяла участь в 25-му ювілейному щорічному благодійному "Пробігу під каштанами" спільно з командою юних спортсменів п'ятиборців.

Компанія Двері Білорусії із задоволенням підтримує молоде спортивне покоління.
Наш девіз - "Здорові діти - здорова нація".

Пробег под каштанами- Киев 2017 укр яз.jpg
Пробіг під каштанами є наймасовішою спортивно-благодійною акцією в Україні.
Останні 17 років учасники Пробігу допомагають дітям з вродженими вадами серця. На кошти, зібрані під час "Пробігу під каштанами", здійснюється закупівля життєво необхідного медичного устаткування для Науково-практичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії МЗ України.

Пробіг пройшов по наступному маршруту: Михайлівська площа - Володимирський проїзд - Софіївська площа - вулиця Володимирська - вулиця Богдана Хмельницького - вулиця Хрещатик - розворот на Майдані Незалежності й у зворотному напрямку. Старт/фініш: Михайлівська площа.
Бігти по відремонтованим вулицям (дорогам) м. Києва у цьому році було комфортно.

Для учасників забігу “Спортсмени” 25-й “Пробіг під каштанами” — це не тільки можливість показати свої професійні вміння та втілити досягнення клопітких тренувань, але й розділити нашу радість з тим, кому зараз нелегко, допомогти дітям, які опинилися у важкій ситуації, їх рідним та близьким.
Назад до списку
 
Вгору