Компанія «Двері Білорусії» назвала резерви економічного зростання у 2018 році


На додаток до опублікованих статей щодо важливості розвитку в Україні виробництва, експорту та логістичного потенціалу держави, Компанія «Двері Білорусії» вважає будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних шляхів, як державного значення, так і автодоріг місцевого значення, туристичних об’єктів, зон відпочинку та авто під’їздів до них потужними резервами економічного зростання у 2018 році, тобто вже у короткостроковій перспективі. Покажемо це на прикладі.

Нижче представлений фрагмент проекту напрямків кільцевих й радіальних автодоріг м. Києва та Київської області «Double Kalynivka», який створено на базі існуючих проектів і реальних автодоріг. На цьому проекті графічно позначені деякі напрямки існуючих автодоріг (у вигляді суцільних ліній) і автодороги, які необхідно добудувати (переривисті лінії). Проект «Double Kalynivka» отримав свою назву тому, що майбутня ділянка Великої кільцевої дороги Києва повинна з’єднати Калинівку Макарівського району та Калинівку Васильківського району Київської області. Це перемичка між Житомирською М-06, Е-40 та Одеською М-05, Е-95 автомобільними трасами.

Фрагмент проекту напрямків кільцевіх й радіальніх автодоріг м. Києва та Київської області «Double Kalynivka»

В представленому вище фрагменті (секторі) у 2018 році необхідно почати будівництво Великої кільцевої дороги Києва, завершити реконструкцію й ремонт Кільцевої дороги Е-40, стратегічних радіальних автодоріг М-06 (Е-40);  М-05 (Е-95); Н-01 й Р-04 (особливо на ділянці від Кільцевої дороги до майбутньої Великої кільцевої дороги Києва), позначених у проекті широкими лініями. Необхідно також завершити ремонт важливих радіальних й кільцевих автодоріг місцевого значення, позначених у проекті тонкими лініями. Це дозволить спрямувати частину потоків транзитного й місцевого транспорту з Кільцевої дороги Е-40 на інші маршрути без в’їзду в столицю України, а також значно прискорити виїзд транспорту з м. Києва, що поліпшить логістичні можливості бізнесу, у тому числі дверного.

Показаний вище фрагмент є складовою частиною загального Проекту напрямків кільцевих й радіальних автодоріг м. Києва та Київської області, див. нижче:Проект напрямків кільцевих та радіальних автодоріг м Києва й Київської обл - на сайті ДвБ Проект напрямків кільцевих та радіальних автодоріг Києва й Київської обл на мапі
Безперечно, поліпшення логістичних можливостей бізнесу буде сприяти стійкому економічному зростанню, підвищенню доходів підприємств, податкових надходжень до бюджету й заробітної плати в Україні. Та це рішення лише частини задачі. В Україні необхідно також створити умови для інвестицій зароблених грошей у підвищення добробуту, якості життя й поліпшення здоров’я її громадян. Населення України повинно мати можливість якісно відпочити й оздоровитися в першу чергу у своєї країні, а не тільки за кордоном. Важливо створити умови для підвищення доходів населення, й одночасно розвивати в Україні туристичні об’єкти, курорти, зони відпочинку, автомобільні під’їзди до них, інші об’єкти сфери послуг, відпочинку й здорового образу життя (спортивні й дитячі площадки, парки, пляжі, гірськолижні траси, автостоянки, кемпінги, ресторани, готелі, курортні та оздоровчі комплекси,...). Цими об’єктами населення України та іноземні туристи зможуть користуватися не один раз на рік під час відпустки, а в будь-який вільний час, інвестуючи грошові кошти в економіку України. Крім того, персонал, що відпочив й відновив сили, здатний до більш продуктивної праці, менше хворіє та більше часу використовує для роботи, створення національного продукту чи надання послуг. Це вигідно всім: населенню, бізнесу, в тому числі дверному, та державі. Усі перелічені вигоди є резервами економічного зростання та підвищення якості життя. 


Україна має не тільки унікальний транзитний потенціал, а й мальовничу природу, моря, ріки, озера, ліса, гори і поля. На вище представленому фрагменті проекту напрямків кільцевих й радіальних автодоріг м. Києва та Київської області «Double Kalynivka» до невеликого за площею сектору потрапили каскади великих озер з зовсім відсутньою дорожньою інфраструктурою (ґрунтові дороги навкруги озер): в районі села Горбовичі (потенційний пляжний й гірськолижний курорт), села Забір’я (потенційний лісовий й пляжний курорт), та озера с розвинутою інфраструктурою: в районі селищ Чайки, Віта Поштова й (на схемі не помістилося) Блакитне озеро на автотрасі Н-01 (які є діючими зонами відпочинку з асфальтованими авто під’їздами, стоянками, пляжами, ресторанами, кемпінгами та готелями), а також річки Дніпро та Ірпінь.

Причому для створення навкруги кожного великого озера (водного ресурсу) України зон відпочинку, бізнесу (інвесторам) від органів влади до початку літнього сезону 2018 року необхідна державна підтримка всього у 5 важливих питаннях: дороги навкруги великих озер повинні стати вулицями найближчого села чи міста (тобто перейти у зону відповідальності конкретної селищної чи міської ради, місцевої громади); повинно бути  проведено асфальтування ґрунтових доріг навкруги озер (авто під’їздів до зон відпочинку), облагороджування громадських пляжів, установка необхідної кількості стовпів ліній електропередачі, освітлення (де їх немає) та розроблені первісні проекти розвитку територій (інвестори зможуть їх потім доробити й втілити у життя). Все інше (готелі, ресторани, курортні комплекси,…) бізнес (інвестори) збудує (-ють) самостійно.

Прикладом може служити м. Київ, в якому завдяки спільним зусиллям мера Києва, Київської міської ради й Київської міської державної адміністрації, не тільки ремонтуються вулиці й транспортні розв’язки, а й в гармонії з природою розвиваються зони відпочинку, парки, пляжі, спортивні й дитячі площадки, туристичні об’єкти, інфраструктура прибережних територій річки Дніпро та інших водних ресурсів.

Таким чином, враховуючи прогноз економічного зростання 3-5% у рік (а в будівельній галузі вище), описані у цій статті резерви зростання, розвиток інфраструктури, поліпшення логістичних можливостей, збільшення інвестицій й купівельної спроможності населення, Торгово-промислова група «Двері Білорусії» запланувала на 2018 рік (порівняно з аналогічним періодом 2017 р) збільшення виробництва вхідних та міжкімнатних дверей з урахуванням 10% зростання продажів дверей на внутрішньому ринку України й 20% зростання експорту продукції в зовнішні існуючі та нові ринки збуту.

Читайте також – 


Назад до списку
 
Вгору