«Двері Білорусії» на ювілейному сімейному фестивалі «Family Day»

Компанія «Двері Білорусії» за традицією приєдналася до святкування ювілейного сімейного фестивалю "Family Day", який проходив 25 травня на території ВДНГ.

Family Day 2019 "Двері Білорусії"Стенд нашої Компанії був розділений на кілька зон:
Яскрава фотозона, яка привертала увагу і дітей, і дорослих.

Family Day 2019 "Двері Білорусії" Простір для активностей, з захоплюючими іграми та конкурсами.

Family Day 2019 "Двері Білорусії"Лаунж зона, що стала справжнім порятунком від дощу, який також не зміг пройти повз яскравого свята.

Family Day 2019 "Двері Білорусії"Стенд з яскравими зразками міжкімнатних дверей, які прекрасно впишуться як в дитячу, так і в вітальню.

Family Day 2019 "Двері Білорусії"І, звичайно, розважальна програма не відбулась без доброго талісмана бренду, Зубра, який зміг створювати не тільки позитивний настрій для всіх гостей, а й дивував запальними танцями і міцними обіймами.

Family Day 2019 "Двері Білорусії"Також в рамках даного заходу ми представили благодійний фотопроект "Зігрій своє серце теплом любові до живого", щоб допомогти знайти будинок тваринам з притулків. До речі, кілька пухнастих героїв фотосесії завітали до нас в гості.

Family Day 2019 "Двері Білорусії"Family Day 2019 "Двері Білорусії"У цьому році свято розширив свої кордони, і ми дуже раді, що тисячі гостей свята змогли отримати масу яскравих емоцій і вражень, а моментальні фото на пам'ять стали прекрасним тому підтвердженням!

Назад до списку
 
Вгору