Двері Білорусії на фестивалі ретро-техніки OldCarLand 2017

З 29 вересня до 1 жовтня 2017 року у м. Києві, на знайомій локації - на території Музею Авіації, вже вшосте була проведена виставка-фестиваль старих, раритетних ретро автомобілів Old Car Land 2017.
На фестивалі під крилами 90 літаків було представлено понад 900 унікальних зразків ексклюзивної техніки: ретро-автомобілі, ретро-мотоцикли, ретро-велосипеди, ретро-мопеди, ретро-вантажівки, ретро-автобуси. Зокрема, була представлена ​​унікальна колекція мотоциклів Harley Davidson.

Програма свята поєднала: парад-пролог по місту, презентації колекцій, дефіле старовинних авто, з'їзд авто і мото фан-клубів, проведення змагань «Кращий Механік», офіційні змагання по тюнінгу і авто звуку, змагання на дитячих поділених автомобілях на Кубок департаменту транспортної інфраструктури КМДА, конкурс на знання правил дорожнього руху на Кубок КП «Київпастранс».

Компанія «Двері Білорусії» як завжди активно брала участь у фестивалі. Створював святкову атмосферу і викликав захват відвідувачів наш уже знайомий зубр. І звичайно ж ми не забували радувати самих маленьких і активних поціновувачів ретро-техніки невеликими подарунками. Незабутнє враження на відвідувачів справили більше 40-ка мотоциклів Harley Davidson, які проїхали колоною по території виставки.

Назад до списку
 
Вгору