Двері Білорусії Володимир-Волинський

Ремонт в квартирі часто супроводжується заміною дверей. Купити якісні двері пропонує салон №1 «Двері Білорусії» в Володимир-Волинському - тут можна вибрати одну з великої кількості моделей вхідних і міжкімнатних дверей.

Вхідні двері в Володимир-Волинському


Як правильно вибрати вхідні двері, чи не економлячи на якості, але і не переплачуючи за послуги посередників? Найоптимальнішим варіантом буде купити вхідні двері в фірмовому салоні.

Стандарт визначає кілька розмірів дверей по висоті і ширині. Якщо отвір широкий, більше 1 метра 10 см шириною, встановлюють двостулкову модель.

За правилами пожежної безпеки вхідні двері повинні відкриватися всередину. Однак відомо, що відкриваються назовні двері важче зламати методом вибивання. Господарю квартири надається можливість вибору.

При розрахунках ширини вхідних дверей необхідно враховувати відстань від однієї сторони капітальної стіни отвору до іншого, ігноруючи дерев'яну обшивку та інші види тимчасових простінків.

Міжкімнатні двері в Володимир-Волинському


При виборі міжкімнатних дверей в першу чергу враховують два моменти:

  • наскільки модель зручна в експлуатації;
  • наскільки гармонійно вона вписується в загальну стилістику інтер'єру приміщень.

Вибрати міжкімнатні двері, що відповідають цим двом вимогам, пропонують салони «Двері Білорусії».

Уявімо собі, що кімната оформлена в стилі хай-тек. В цьому випадку органічно виглядатиме модель з вставками з оргскла або покрита емаллю переважаючого в приміщенні кольору. Інтер'єр вітальні, оформленої «під класику», чудово доповнять міжкімнатні двері, шпоновані МДФ «під бук» або виконані цілком з масиву вільхи.

Важливо пам'ятати: яку б модель ви не вибрали, всі Двері Білорусії в Володимир-Волинському невибагливі в експлуатації і здатні якісно поліпшити інтер'єрне простір приміщення.
Вгору