Двері Білорусії Васильків

Двері - елемент зонування і функціональна деталь приміщення. Вхідні та міжкімнатні двері зазвичай застосовують для поділу простору на функціональні зони. Правильно підібрані внутрішні двері також невід'ємна частина закінченого інтер'єру. Двері Білорусії в Василькові - це салон дизайнерських та базових дверних полотен з великою колекцією фурнітури і комплектуючих від виробника.

Вхідні двері в Василькові


Лінійки вхідних дверей представлені в трьох цінових сегментах, з урахуванням класів безпеки. Консультанти салону належним чином поінформовані в питаннях розробки дверей, вивчають специфікацію продукції і напрацьовують практичний досвід, тому професійно допоможуть підібрати надійну модель і механізм затвора, з урахуванням вимог клієнта. Базові вхідні двері представлені каркасом, частіше з сталевого листа, з ребрами жорсткості вертикальної або горизонтальної орієнтації.

Міжкімнатні двері в Василькові


Міжкімнатні двері можна відображені в каталозі, а також виставлені в філіальної магазині торгової марки «Двері Білорусії». У каталозі товарів ви знайдете величезний вибір товарів, які можна на власні очі побачити в салоні міста. Двері з колекції зроблені з акцентом не тільки на зовнішні характеристики, а й з урахуванням зручності експлуатації. Ефектні моделі міжкімнатних дверей різняться не тільки естетичним виглядом, але і продуманою начинкою. Міжкімнатні двері від компанії Двері Білорусії мають підвищену звукоізоляцію, забезпечують максимальний комфорт для всієї родини. Ви можете вибрати шпоновані двері або вироби з сосни або вільхи, віддати перевагу екошпон або емальованим зразкам. Крім того, в асортименті салону в місті Василькові ви знайдете додатковий асортимент: фурнітуру, лісоматеріали, покриття для підлоги.
Вгору