Двері Білорусії Полтава

Коли потрібні вхідні або міжкімнатні двері в Полтаві, потрібно відвідати салони компанії Двері Білорусії. Зараз ця фірма є провідним виробником дверної продукції на українському ринку і в країнах СНД. В Україні компанія має розвинену мережу партнерських салонів, що включає 135 точок в різних містах. Полтава не стала винятком, тут також є фірмовий салон бренду. Магазин знаходиться за адресою: вул. Фрунзе, 124-А.

Вхідні двері в Полтаві


Купівля вхідних дверей - гарантія комфорту і безпеки в будинку. У салоні компанії Двері Білорусії в Полтаві представлений широкий асортимент вхідних дверей. В асортименті вироби з різними класами взломостойкості. Вхідні двері можна вибрати виходячи зі своїх фінансових можливостей. Тут є продукція в трьох цінових сегментах: преміум клас, економ, середній. Всі вхідні двері зроблені з міцної сталі з дотриманням всіх норм і стандартів, мають якісну фурнітуру.

Міжкімнатні двері в Полтаві


Крім вхідних дверей в Полтаві в фірмовому салоні компанії можна купити міжкімнатні двері. Тут доступний широкий вибір дверей з різних матеріалів. Підвищеним попитом користуються двері з натурального дерева, вони зможуть прикрасити собою будь-який інтер'єр. Оптимальними за ціною і якістю вважаються вироби з екологічного шпону. Вони також мають хорошу звукоізоляцію. Ці двері легко монтувати, так як вироби відрізняються легкістю. Підняти їх зможе навіть одна людина. Ціни на двері, а також комплектуючі до них цілком доступні широкому колу споживачів.
Вгору