Двері Білорусії Ковель

Ваш будинок - ваша фортеця! Встановіть добротні вхідні двері від виробника Двері Білорусії в Ковелі. Вони стануть не тільки перешкодою від злому, але і дозволять заощадити на опаленні до 30%. Завдяки ущільнювача гумок і пористій наповнювача каркасного простору скоротиться витік теплого повітря. Зовнішні двері слід вибирати з категорії великовагових конструкцій. Велика вага двері свідчить про наявність сталевих листів з поперечними ребрами жорсткості і межслойного утеплювача.

Вхідні двері в Ковелі


При виборі вхідних дверей важлива «начинка». Це може бути мінеральна вата, полімерні матеріали або гофрований картон. Дзвінкий звук при стукоті свідчить про відсутність повноцінного наповнювача і додаткових шарів захисних полотен. Також високий рівень продукції можна оцінити за базовим матеріалом. На високу оцінку заслуговують вхідні двері з цілісного масиву. На замовлення такі вироби можна інкрустувати і доповнити затворами зі складною механікою. Вхідні двері представлені в різному ціновому діапазоні: економ варіант, середній клас і преміум моделі. В асортименті салону Двері Білорусії в Ковелі доступні вхідні двері спеціального призначення.

Міжкімнатні двері в Ковелі


Міжкімнатні двері виготовляють в декількох стилістичних напрямках. У вітрині салону виставлені зразки з таких матеріалів:

  • шпон;
  • екошпон;
  • масив сосни:
  • масив вільхи;
  • МДФ.

Для обробки полотен використовують інкрустацію, вітражні вкладки, рельєфні візерунки. Передбачені також сімейні варіанти зі звукоізоляційній прошарком і прокладками ущільнювачів. Міжкімнатні двері розділять простір на окремі зони і забезпечать комфортний відпочинок кожному члену сім'ї.
Вгору