Двері Білорусії Хмельницький

Напевно багатьох людей, які планують ремонт в будинку або зміну дизайну інтер'єру, цікавить питання, де купити двері в Хмельницькому. Насправді, все просто, достатньо звернутися в один із салонів компанії «Двері Білорусії» в своєму місті і ви отримаєте відмінні міжкімнатні або вхідні двері за оптимальними цінами.

Каталог продукції


Каталог дверей компанії являє собою сукупність яскравих дизайнерських рішень в поєднанні з сучасними технологіями і натуральними матеріалами. Вироби характеризуються оптимальним поєднанням ціни і якості. Міжкімнатні двері і вхідні користуються заслуженим попитом у покупців.

В асортименті представлені міжкімнатні варіанти - двері з сосни, дуба, вільхи, осики, бука. А також шпоновані двері і конструкції з екологічного шпону.

Крім того, в каталозі продукції можна знайти надійні вхідні двері, виконані з міцного металу. Вони представлені в трьох цінових сегментах (преміум, середній, стандарт), що дозволяє вибрати виріб потрібного рівня.

Є і додатковий асортимент. Це двері спеціального призначення: протипожежні вхідні двері, димонепроникні, вологостійкі, броньовані та інші. Можна замовити відповідну фурнітуру для діверів, покриття для підлоги, дверні арки, лісоматеріали та іншу продукцію. В асортименті представлені готові вироби, але приймаються замовлення на виготовлення за індивідуальним проектом.

Екологічно безпечні двері з екошпон


Так як на сьогоднішній день велика увага приділяється екологічній складовій, в асортименті представлені двері екошпон. Це міжкімнатні двері зі штучного матеріалу екошпон, який відрізняється рядом переваг.

Переваги дверей з екошпон


  • Вологостійкість. Можна встановлювати на кухнях і ванних кімнатах.
  • Легкість. Це якість спрощує і прискорює монтаж в кілька разів.
  • Довговічністю. Зовнішній вигляд дверей зберігається на 10-річчя.
  • Стійкість до зношування, міцність. Спеціальна захисна плівка забезпечує надійний захист від стирання.

Але найважливішою перевагою цього виду дверей є їх невисока ціна.

Де купити двері в Хмельницькому


Придбати вхідні або міжкімнатні двері, вироби спеціального призначення в Хмельницькому - легко. Досить звернутися в один з магазинів компанії за вказаною адресою. До ваших послуг наші консультанти, які зможуть дати ділову пораду і полегшити вибір.

Вгору