Двері Білорусії Іршава

Якщо потрібна хороша двері за невисокою ціною з гарантією від виробника, рекомендуємо Двері Білорусії. Відвідайте один з філій мережі магазинів в Іршаві та подивіться виставкові зразки. Двері можна розглянути в "розрізі", і вибрати оптимальну начинку в залежності від призначення приміщення. Внутрішні наповнювачі полотен можуть бути пористі, цільні, волокнисті. Для будівель спецпризначення розроблені двері зі сталевої основи, з додатковими перехресними ребрами жорсткості. Такі зразки розраховані на велику кількість замкових затворів підвищеного рівня складності із захистом від злому.

Вхідні двері в Іршаві


Базові вхідні двері розроблені в декількох напрямках: для офісних і промислових приміщень, для загальних будівель і житлових будинків, квартир і тимчасових будівель. Пріоритетом вибору є вміст повітряної камери полотна. Для установки квартирних дверей підійдуть класичні зразки з цілісного масиву дерева. Такі полотна можуть бути доповнені сталевим каркасом для ефекту броні. Замки розташовані, переважно, в трьох локаціях: 2 передніх бокових і один верхній внутрішній. Вхідні двері представлені в різному ціновому діапазоні (від преміум класу до економ).

Міжкімнатні двері в Іршаві


Дизайнерські рішення в більшій мірі спрямовані на міжкімнатні двері. У цій лінійці представлені як бюджетні зразки з пустотною камерою, так і авторські вироби з елементами вітражного оформлення. Дверне полотно можна вибрати їх дерева або його похідних, або віддати перевагу ламіновані або шпоновие екземпляри. Комплектація і вміст полотна позначені в описі товару. Міжкімнатні двері можуть бути з склінням або без.
Вгору